Польові ремонтні цехи
Польові ремонтні цехи
5 канал

Реанімують техніку для фронту: як працюють тилові ремонтні батальйони

Сюди з лінії зіткнення доправляють машини з несправностями, з якими захисники передніх рубежів не можуть упоратися самостійно

Поки на фронті відносно тихо, на Луганщині кипить робота в тилових підрозділах. Ремонтні батальйони поспішають привести у боєздатний стан якомога більше техніки. Відновлюють техніку переважно в передових підрозділах. У разі складних несправностей техніку доправляють до Сватового, де тимчасово дислокується ремонтно-відновлювальний полк.

Юрій – водій-механік. До війська подався два роки тому, відколи став повнолітнім: "Мені було 18 років. Я вирішив підписати контракт і піти служити. Захист України, я так думаю – це насамперед". Служить Юрій у ремонтно-відновлювальному полку.

Сюди з фронту доправляють машини з несправностями, з якими захисники передніх рубежів не можуть упоратися самостійно. "Якщо там не можуть зробити, провести ремонт, то машину доставляють до нас, і тут вже ми проводимо повний капітальний ремонт", – роз'яснює військовослужбовець Мар'ян.

Інший армієць Андрій додає: "Намагаємося якнайшвидше зменшити термін перебування машини в ремонті. Консультації. Інколи буває так, що є не такий вже великий ремонт, а треба уточнити, що саме вийшло з ладу. І відповідно – ці фахівці можуть надати консультацію".

Наприкінці минулого року Дмитро змінив місце директора будинку творчості на посаду електрика. Поки в країні війна – не зміг усидіти в тилу, каже майстер. Але зізнається – руки ще не звикли до роботи в польових умовах: "Коли тих гаєчок, болтиків, тут в рукавицях не попрацюєш. Мусиш бути так, як є. Змерз – пішов погрівся".

Польові ремонтні цехи

Польові ремонтні цехи не обігріваються, тому в їдальні армійців завжди чекає гарячий чай. "Щоб не допустити переохолодження особового складу. У певний час пічечка працює. Тут є гарячий чай. Вони приходять і гріються, попили собі чай… Якщо людина сильно замерзає, вона пішла, відігрілася і – далі працювати", – розповідає армієць Костянтин.

Якщо немає проблем із запчастинами, вже після кількаденного ремонту техніка звідси повертається на передову.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, "5 канал"

Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/
Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/
Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/
Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/
Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/
Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/
Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/
Навчання в ОТУ 'Луганськ'
/

Попередній матеріал
День народження Ліни Костенко: вірші поетеси у виконанні українських артистів – відео
Наступний матеріал
Ірина Луценко: Договір про "дружбу" з РФ – це єдиний міжнародний договір, у якому Росія визнає державні кордони України

Безстроковий режим "тиші" зірвано – окупанти регулярно гатять по Щастю

152-мм "снайпери": на Луганщині артилеристи відточують майстерність – без жодного пострілу

Під Докучаєвськом бійці АТО знищили ворожу БМП – відео

Під Катеринівкою від обстрілу загинула 23-річна фельдшер: бійці АТО розповіли, як це сталося

"Їхали вночі без світла": як бійці АТО евакуюють пошкоджену техніку з передової

Уночі постійно "салютували": як російські "вибори" позначилися на ситуації у Приазов'ї