техніка
техніка Facebook / Командування Сил спеціальних операцій ЗС України

Ракетні комплекси "Точка-У" відпрацювали точне наведення на цілі під Кримом

Читайте по-русски
Тренування із завдання умовних ракетних ударів відбувалося на одному з полігонів бойової підготовки

Екіпажі тактичних ракетних комплексів "Точка-У", що підпорядковані командуванню Об'єднаних сил Збройних сил України та несуть бойове чергування на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим, за сигналом здійснили марш, зайняли вогневі позиції та відпрацювали точне наведення на цілі.

Про це повідомляє пресцентр КОС ЗСУ.

Тренування із завдання умовних ракетних ударів відбувалося на одному з полігонів бойової підготовки, що на Херсонщині, в умовах, максимально наближених до бойових.

За словами командувача Об'єднаних сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, під час тактико-спеціальних навчань розрахунки ТРК "Точка-У" продемонстрували вмілі дії з підготовки вихідні даних для ракетної стрільби, переведення комплексів із похідного положення в бойове, а також перевантаження ракети з транспортно-заряджаючої машини на пускову установку.

Як повідомив командувач, задля виходу з-під можливого удару військові змінили позиційний район і здійснили умовні пуски по ракетних комплексах, аеродромах, захищених об'єктах і командних пунктах.

Крім того, бойові розрахунки ракетного підрозділу відпрацювали дії в умовах радіаційного та хімічного зараження місцевості, а також із відбиття нападу диверсійно-розвідувальних груп умовного противника. 

Нагадаємо, на полігоні "Широкий Лан" бійці 56 бригади вчилися атакувати супротивника. Навчання проводили в межах вишколу "Об'єднані зусилля". 

Попередній матеріал
Кілька годин без соцмереж потрясли світ: експерти розповіли, як це сталося і хто зазнав збитків
Наступний матеріал
Коронавірус у Львові: відкривають додаткові COVID-відділення, тривожна ситуація в дитячій лікарні
Loading...