Острів Зміїний
Острів Зміїний МВС

Прикордонники вперше за 12 років приземлилися вертольотом на острові Зміїний

Читайте по-русски
Тепер у разі необхідності екіпажі та гвинтокрили готові провести повітряний моніторинг, доставити на острів вантажі чи персонал, або провести медичну евакуацію

Вертоліт МІ-8 Харківської окремої авіаційної ескадрильї Держприкордонслужби України здійснив повітряний моніторинг за маршрутом Одеса – Територіальне море України – о. Зміїний – Вилкове  – Одеса. Про це повідомили у МВС.

Під час цього польоту прикордонники оглянули 2400 км2 акваторії. Екіпажі виконали чотири посадки на вертолітному майданчику острова Зміїний та три посадки на майданчику "Вилкове".

Острів Зміїний
Острів ЗміїнийМВС

"Цей політ став знаковим, адже вертольоти прикордонників уже 12 років не здійснювали польотів на Зміїний. Відтепер два екіпажі вертольотів МІ-8 Держприкордонслужби України отримали допуски для польотів над морем. А проведена модернізація гвинтокрилих машин дозволила зробити такі польоти безпечними", – повідомили у МВС.

Там додали, що тепер у разі необхідності екіпажі та гвинтокрили готові провести повітряний моніторинг, доставити на острів вантажі чи персонал, або провести медичну евакуацію.

Острів Зміїний
Острів ЗміїнийМВС

Нагадаємо, нещодавно вертольотом ДСНС перевезли тяжкохворого пацієнта після трансплантації серця зі Львова до Києва.

Попередній матеріал
Ар'єв попросив ОП проінформувати, скільки коштує утримання держдачі в Кончі-Заспі, де проживає Зеленський
Наступний матеріал
Маск заявив, що Tesla наблизилася до розробки автомобілів із найвищим рівнем автопілота
Loading...