Дмитро Живицький і Володимир Зеленський
Дмитро Живицький і Володимир Зеленський president.gov.ua

Через пів року: президент призначив нового голову Сумської ОДА

Читайте по-русски
Живицький вже був керівником апарату Сумської ОДА

Президент Володимир Зеленський звільнив Василя Хому з посади голови Сумської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою і водночас призначив нового керівника – Дмитра Живицького.

Відповідні укази №272/2021 та №273/2021 від 25 червня були опубліковані на сторінці офіційного інтернет-представництва глави держави.

Як повідомляє Офіс президента, Зеленський зустрівся із Живицьким та вручив йому службове посвідчення.

"Ви дуже добре знаєте Сумщину, адже це Ваша рідна область. Також у Вас – гарна обізнаність у проблемах, які існують у сфері дорожнього господарства регіонів. Упевнений, що на посаді голови обласної державної адміністрації Ви зможете використати ці знання й досягнете конкретних результатів для розвитку області та покращення якості життя сумчан", – цитує прес-служба слова Зеленського.

Довідка. Дмитро Живицький народився 1982 року в Сумах. Закінчив Сумський державний університет за спеціальністю "обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів" та Нацакадемію держуправління за спеціальністю "публічне управління та адміністрування".

У 2016 році був керівником апарату Сумської ОДА, а з вересня 2019 року – першим заступником міністра розвитку громад і територій України. У 2020 став заступником міністра інфраструктури.

Попереднього керівника області – Василя Хому – призначили трохи більше ніж пів року тому.

Попередній матеріал
У МОЗ заявили, що одного захворілого на коронавірус Delta вже виписали, контактних перевіряють
Наступний матеріал
Безробіття сягнуло рекордного з 2017 року рівня – Держстат
Loading...