В ОРДО мілітаризують дітей
В ОРДО мілітаризують дітей Facebook / Восточная правозащитная группа

Правозахисники показали, як в ОРДЛО мілітаризують дітей і молодь

  Читайте по-русски
  У таборах військової підготовки та псевдопатріотичних клубах інструктори готують дітей до бойових дій, зазначають правозахисники

  На території ОРДО за підтримки РФ проходить тотальна мілітаризація дітей, підлітків та молоді. Про це заявляє правозахисна організація "Східна правозахисна група" і публікуючи відповідне відео у Facebook.

  Так, група проводить постійний моніторинг порушень прав людини на окупованій частині територій Луганської та Донецької областей.

  Правозахисники написали: "Ми виявили, що НВФ "ДНР" за фінансової та організаційної підтримки РФ проводить тотальну мілітаризацію дітей, підлітків та молоді, яка проживає на окупованій частині Донецької області, через табори вишколу і псевдопатріотичні клуби".

  Таким чином НВФ і РФ готують плацдарм для нового етапу гібридної війни проти України, вважають у "Східній правозахисній групі".

  [social type="fb" url="https://www.facebook.com/watch/?v=585654808586420"]

  "Військові інструктори готують дітей до бойових дій. В той же час, дітям вкладають ідеологію сепаратизму і "Русского мира". На організацію тренувальних таборів витрачаються колосальні фінансові ресурси", - відзначають вони.

  Правозахисники закликають міжнародне співтовариство і уряд України вжити всіх необхідних заходів, спрямованих на припинення мілітаризації дітей, підлітків та молоді на окупованій частині Донецької області.

  Як повідомляв 5.UA, журналіст показав, як змінився Донецьк за часи окупації

  Дивіться також фотогалерею за темою:

  Чак Норріс та ліквідований Захарченко: як мешканці ОРДЛО висловили свій протест проти фейкових виборів

  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /

  Попередній матеріал
  "Семенівка. 5 травня": у Києві показали документальний фільм про перший великий бій під час АТО
  Наступний матеріал
  В Україну йдуть дощі та похолодання
  Loading...