5 канал

Пожежа в таборі "Вікторія": в Одесі судять інспектора ДСНС, що виявив порушення й проігнорував їх

Пожежний інспектор Леонід Бондар каже, що порушення були несуттєвими

В Одесі триває суд над п'ятим обвинуваченим у справі пожежі в дитячому таборі "Вікторія". За даними слідства, інспектор ДСНС Леонід Бондар ніяк не відреагував на порушення, які виявив під час перевірки закладу за три тижні до трагедії.

Сторона захисту апелює: порушення були несуттєвими. Кажуть, що пожежна сигналізація працювала, але не була підєднана до централізованого пульту сповіщення; вогнегасників було достатньо, проте не було певної документації.

На думку підозрюваного та його адвокатів, жоден з цих пунктів не був підставою для закриття табору. Також інспектор запевняє, що про всі недоліки інформував своє керівництво.

"Грубих порушень, які могли призвести до загибелі, не було. Звіт про недоліки був наданий в Київську райадміністрацію, в департамент, вони про них знали", – запевняє підозрюваний Леонід Бондар.

Прокурор Роман Чередник тим часом наголошує: "Протягом двох днів по завершенні перевірки, інспектор складає відповідний рапорт, в якому відображається клопотання про припинення роботи закладу. Вказаних дій Бондар не зробив".

Нині обвинувачений Бондар відсторонений від виконання обов'язків і перебуває під домашнім арештом.

Як повідомляв 5.UA, в Одесі в ніч на 16 вересня загорівся один з корпусів дитячого табору "Вікторія". Вогонь повністю знищив один із дерев'яних корпусів. У момент загоряння там перебували 42 дитини. Дітей евакуювали, однак трьох із них врятувати не вдалося. Загиблі дівчатка – це 8-річна Софія Мазур, 9-річна Настя Кулинич і 12-річна Сніжана Арпентій.

Усе, що відомо про трагедію, можна прочитати в детальному лонгріді за посиланням. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Трагедія у Кемерово: як ТЦ перетворився на смертельну вогняну пастку – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
Пожежа у ТРЦ Кемерово
/
Пожежа у ТРЦ Кемерово
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
"Укравтодор" має збудувати нові майданчики для контролю ваги – Держслужба з безпеки на транспорті
Loading...