Петро Обухов
Петро Обухов 5 канал

Повернення проспекту в Одесі назви на честь Маршала Жукова є незаконним – кандидат від "ЄС"

Читайте по-русски
Навіть якщо міська рада перейменує проспект, то потім це буде скасовано судом, зазначив Обухов

Міська рада має повноваження перейменовувати вулиці, але зобов'язана це робити згідно із законом про декомунізацію, зазначив кандидат на посаду міського голови Одеси від "Європейської солідарності" Петро Обухов. Про це він сказав в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

За його словами, міська рада майже не вирішує ідеологічних питань. "Єдине питання – це перейменування вулиць. Так, ми маємо таку владу. Але закон про декомунізацію забороняє називати вулиці іменами радянських діячів. Те, що хоче зробити Труханов – це незаконно, і це не буде зроблено. Навіть якщо міська рада перейменує, то потім це буде скасовано судом", – сказав Обухов.

"Все інше – це суто господарські питання: дороги, дитячі садочки, медицина тощо. Ми навіть не впливаємо на те, якою мовою навчати дітей у школі", – додав політик.

Також Обухов зазначив, що одесити не стільки проросійські, скільки прорадянські.

"Багато літніх людей живуть цими міфами. Я гуляю по місту, спілкуюся з громадянами, проводжу зустрічі, і мені декілька разів казали про фашистів: "Потрібно позбутися цих фашистів". Люди не можуть пояснити, що це за фашисти", – сказав він.

Нагадаємо, за ініціативи міського голови Одеси Геннадія Труханова, проспекту Небесної Сотні планують повернути найменування Маршала Жукова, а вулиці Інглезі – 25-ї Чапаєвської дивізії.

Попередній матеріал
Рятувальники Дніпра тренувалися швидко виводити людей з охоплених вогнем ТРЦ
Наступний матеріал
В Австралії після нищівних пожеж коали повертаються до рідних лісів
Loading...