"Труханівська Січ" у Житомирі
"Труханівська Січ" у Житомирі 5 канал

Потяг єднання "Труханівська Січ" відвідав десантників у Житомирі

Десантники влаштували приїжджим гостям екскурсію військовою частиною, продемонстрували бойову техніку та підготовку до стрибків із парашутом

Потяг єднання "Труханівська Січ" прибув до бійців 95-ї десантно-штурмової бригади, за місцем дислокації підрозділу у Житомирі, передає "5 канал".

Десантники влаштували приїжджим гостям екскурсію військовою частиною, продемонстрували бойову техніку та підготовку до стрибків із парашутом. Крім того, ознайомили пасажирів потяга з історією бригади. Зокрема, йшлося про протистояння бійців 95-ї бригади російській агресії на сході країни.

"Це дуже добре, що є така акція. Що тут зібрались не тільки діти… Всі із задоволенням слухають екскурсію, всі із задоволенням хочуть сфотографуватись на пам'ять і залишити спогади про цю мандрівку", – ділиться враженнями учитель інформатики школи №10 міста Слов'янськ Марія Стариченко.

У свою чергу, військовослужбовець 95-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Сергій розповів: "Даний захід позитивно впливає на патріотичне виховання молоді, школярів, так само сьогодні курсанти підходили, дивилися техніку. Вони розуміють, що не потрібно боятися військових, потрібно підтримувати. Навіть своїми малюнками, які вони висилали".

Дивіться також фотогалерею на тему:

Тренування координації з артилерією: Як ВДВ ЗСУ відпрацювали навчально-бойові завдання – фотогалерея

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Скандал між Туреччиною і Нідерландами: Анкара направила ноти протесту
Наступний матеріал
Експерт – про нарахування пільг: "На сьогодні треба скасувати 25 законів"
Loading...

Апеляція Насірова: голова ДФС приїхав до суду в діловому костюмі, але на "автозаку"

Дивіться наживо на 5.UA брифінг речника Міноборони

Протести в Стамбулі та розгін протесту турецької діаспори в Роттердамі: чому виник скандал між Нідерландами й Туреччиною

Дивіться наживо на 5.UA брифінг речника Міноборони

У Білорусі кілька сотень людей вийшли на черговий марш проти податку на дармоїдство

Дивіться наживо на 5.UA вручення премії імені Шевченка за участі Президента та брифінг речника Міноборони