Мітинг на підтримку Криму у Херсоні
Мітинг на підтримку Криму у Херсоні 5.ua

"1096 днів боротьби": У Херсоні відбулася акція на підтримку тимчасово окупованого Криму

На площі Свободи у місті зібралися близько 200 активістів

У Херсоні відбулася акція на підтримку тимчасово окупованого Криму. Вже третій рік півострів незаконно перебуває під контролем Російської Федерації. Про таке повідомляє "5 канал".

Близько 200 активістів зібралися на площі Свободи. У мітингу взяли участь і представники меджлісу кримськотатарського народу. Вони вимагали звільнити російських політв'язнів. Зокрема, українських громадських діячів, заарештованих на території півострова. Портрети російських бранців розмістили на спеціально облаштованому стенді. Загалом зо два десятки світлин. Організатори акції кажуть, українці та світова спільнота не повинні забувати, що Крим належить Україні.

Учасниця акції Інна говорить: "Ця дата неофіційного захоплення території Криму. Крим завжди був, буде і є українським. І ніколи не визнаю ні в якому разі під дулом пістолета.

Співорганізатор акції Ольга Савенко наголошує: "Хочемо ще раз нагадати людям, що все ж таки Крим – це Україна. І Крим це український. І загарбники не мають думати, що то їм зійде з рук".

Своєю чергою керівник представництва Меджлісу в Херсонській області Абмеджит Сулейманов наголосив: "Багато з цих справ це надуманість і сфабрикованість. Для того, щоб залякати громадян України з проукраїнською порзицією, які живуть на території Криму". 

Як повідомляв 5.UA, 26 лютого в Україні відзначає День кримськотатарського спротиву російській окупації. Цими днями в Україні відбудуться заходи до третьої річниці окупації російськими агресорами території Автономної Республіки Крим. 

Попередній матеріал
Як журналісти "5 каналу" пожежу в Авдіївці гасили – відео
Наступний матеріал
Акція "Марш солідарності" з громадянами України, які перебувають у тимчасово окупованому Криму – відео
Loading...

Із десяти татар, затриманих спецслужбами РФ в Криму, поки що відпустили чьотирьох

Шок від окупації Криму допоміг Україні переосмислити роль кримських татар в історії країни – посол Канади

Нардеп, що запропонував "здати Крим у оренду", прийшов на допит до прокуратури