Петро Порошенко, Харків
Петро Порошенко, Харків відкриті джерела

Порошенко пожертвував на реконструкцію унікального храму в Харкові 150 тис. грн

Читайте по-русски
Політик поклав квіти до меморіальної дошки воїнам, які загинули внаслідок російської агресії

П'ятий президент України та лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко відвідав унікальний Храм Іоана Богослова у Харкові і передав на його потреби пожертву у 150 тис. грн. Про це повідомляє телеканал "Прямий".

У храмі відбулася поминальна молитва за українськими захисниками, загиблими на сході України. Петро Порошенко поклав квіти до меморіальної дошки воїнам, які загинули внаслідок російської агресії.

Настоятель храму протоієрей Віктор Маринчак показав політику, як триває реконструкція храму.

Довідка. Храм Іоана Богослова збудований 1885 р. на місці дерев'яної споруди, що існувала тут із II пол. XVII ст. У 1930-му його закрили більшовики і зруйнували на дві третини. З відновленням незалежності України громада храму почала його відновлення. Активісти громади були учасниками Помаранчевої революції і Революції Гідності, волонтерами і добровольцями.

Настоятель храму протоієрей Віктор Маринчак очолює громаду храму з серпня 1991 р. Учасник трьох революцій, його вважають духівником Харківського Євромайдану. Настоятель ініціював встановлення на стінах храму меморіалу загиблим у російсько-українській війні.

Як повідомляє видання, 2020 року Петро Порошенко витратив на благодійність понад 150 млн гривень.

Нагадаємо, п'ятий президент України Петро Порошенко очолив народний рейтинг "100 сучасників, які змінили Україну" за рівнем довіри.

Попередній матеріал
Дістали звинувачення в "таємній змові": у Білорусі опозиціонерів Колесникову і Знака засудили до понад 10 років тюрми
Наступний матеріал
Розробкою зацікавились Amazon, Tesla, Google і NASA: у "Метінвест" розповіли про унікальний проєкт українця
Loading...