Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Порошенко очолив народний рейтинг "100 сучасників, які змінили Україну" за рівнем довіри

  Читайте по-русски
  Політик також очолив рейтинг за балансом довіри та недовіри

  П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко очолив рейтинг "100 сучасників, які змінили Україну".

  Опитування – головну сторінку якого відвідало понад 250 тис. користувачів – щодо людей, які найсильніше вплинули на розвиток сучасної України, проводив журнал "Фокус".

  За підсумками голосування Порошенко отримав найбільшу кількість оцінок у рейтингу довіри, а також очолив рейтинг за балансом довіри та недовіри.

  До п'ятірки загального рейтингу народної довіри також увійшли дисидент, політик і лідер Народного Руху України В'ячеслав Чорновіл, поетеса Ліна Костенко, кардинал Любомир Гузар і актриса Ада Роговцева.

  У рейтингу відомих українців, яким громадяни країни найбільше недовіряють, перше місце займає одіозний олігарх Ігор Коломойський.

  Напередодні на сайті журналу "Фокус" підбили підсумки голосування "100 сучасників, які змінили Україну". Номінанти, відібрані експертами експертів у сфері держуправління, громадського та культурного життя, були розділені на три основні категорії: політика, суспільство й економіка. Читачі могли давати як позитивну оцінку діячам, так і негативну, впливаючи на довіру і недовіру.

  Нагадаємо, раніше Порошенка назвали державним діячем, який найбільше зробив для Незалежності.

  Попередній матеріал
  У "Нафтогазі" назвали найкращу гарантію транзиту через Україну: "Не контракт із "Газпромом"
  Наступний матеріал
  Пішов по гриби – і зник: на Буковині чоловіка знайшли мертвим у лісі
  Loading...