Сюжет порятунок

"Побіг, коли всі стояли осторонь": як 14-річний хлопець урятував дівчину в ставку

Сашко свій вчинок героїчним не вважає і каже, що не вагався ані хвилини

14-річного підлітка номінували на звання "Герой-рятівник року" на Черкащині. Олександр Кожукало врятував дівчину, яка тонула в ставку. Про героїчний вчинок підлітка − у сюжеті кореспондента "5 каналу" Яни Лимаренко.

 

21-річна Ірина Таран панічно боїться навіть підходити до води. Кілька днів тому вона мало не потонула в місцевому ставку.

"Я пірнала, плавала, було дуже глибоко, аж тут води наглиталася, у мене паніка, я кричу. Було багато рибалок – ніхто не підійшов", − пригадує потерпіла Ірина.

Сюжет порятунок

Почула крики про допомогу Ілона Шанторович. Жінка кинулася по допомогу до інших відпочивальників, адже сама плавати не вміє.

"Проходили чоловіки, але ніхто не допоміг. Я побігла до пляжу, бо знаю, що тут купаються люди. Я їх попросила, спитала, чи вони вміють плавати, адже жінка тоне", − розповідає мешканка Шполи.

Відгукнувся 14-річний Олександр Кожукало.

"Я поплив до неї, доплив, взяв її за шию, і однією рукою гріб до берега, а тоді дістав до дна ногами, вже було легше – витягнув її" − розповідає рятівник Олександр Кожукало.

Сюжет порятунок

Батьки хлопця кажуть: вчинок сина їх не здивував, адже виховували Сашка хоробрим та добрим.

Врятована дівчина дякує Сашкові, але цього разу приїхали подякувати хлопцеві й рятувальники. Номінують його на нагороду "Герой-рятівник року".

"Це дуже вагомий, мужній вчинок. Більше би таких – як добре в нас було б!" − каже капітан служби цивільного захисту Віктор Красилич.

Сашко свій вчинок героїчним не вважає. Каже: відчував, що зобов'язаний врятувати дівчину і зовсім не боявся. Восьмикласник уже визначився із майбутньою професією − хоче стати рятувальником.

Яна Лимаренко, Олександр Коваленко, Чекраська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Онкологія: хто в групі ризику, як вчасно діагностувати та що головне в лікуванні раку – відео
Наступний матеріал
В Ямницькому ліцеї на Прикарпатті оцінили перший рік навчання за системою Нової української школи