тітушки
тітушки Facebook / СБУ

Планували організувати протест на замовлення проросійських сил: у Харкові правоохоронці затримали автобус із "тітушками"

Читайте по-русски
Усього в автобусах перебували понад 60 "тітушок"

Автобуси з "тітушками" затримали на Харківщині правоохоронці. На замовлення проросійських сил провокатори мали організувати акції протесту в Харкові. Про це повідомили у Службі безпеки.

Так хотіли створити вигідну російському керівництву картинку для ЗМІ, щоб обґрунтувати можливу агресію Федерації проти України, інформують в СБУ.

Крім цього, метою акції була дестабілізація громадсько-політичної ситуації в регіоні. Усього в автобусах перебували понад 60 "тітушок". Усі вони з різних регіонів України. Операцію провели в межах масштабних антитерористичних навчань.

Як повідомляв народний депутат із фракції "Європейська солідарність" Володимир Ар'єв, на замовлення Офісу Зеленського відбувалися провокації проти п'ятого президента Петра Порошенка в річницю Революції Гідності. Він, зокрема, разом із журналістами перебував на місці збору однієї з груп найманців і зафіксував, що це були молоді хлопці спортивної статури, які відмовлялися пояснити мету свого зібрання.

Попередній матеріал
У травні Україна може зіткнутися з дефіцитом пального – що говорять експерти
Наступний матеріал
Два роки президентства: як українці оцінюють роботу Зеленського на посаді – включення
Loading...

У "Нацкорпусі" заявили, що блокували під Харковом автобус "ОПЗЖ" із "тітушками"

Як охорона Зеленського і "тітушки" у Дніпрі "захищали" президента від запитань громадян – ЗМІ

Одіозного Вадима Титушко суд залишив під домашнім арештом