акція
акція 5 канал

Під Галицьким судом у Львові пройшла акція на підтримку Софії Федини та Марусі Звіробій-Біленької

  Читайте по-русски
  Учасники акції закликають владу припинити політичні переслідування представників опозиції, ветеранів, волонтерів та активістів

  Акція на підтримку народної депутатки з "Європейської солідарності" Софії Федини та кандидатки в народні депутати у 87-му окрузі Марусі Звіробій–Біленької пройшла у Львові біля Галицького суду. Про це Depo.Львів повідомили у "Європейській солідарності". Сьогодні там відбувалося засідання за заявою президента Володимира Зеленського.

  Учасники акції, які представляють різні політичні сили та громадські організації, закликають владу припинити політичні переслідування представників опозиції, ветеранів, волонтерів та активістів.

  "Ви чудово знаєте про цю абсурдну справу, в якій "потерпілий" у вигляді нашого президента Зеленського судиться з двома дівчатами, які насправді є потужними патріотками, борцями за Україну, за майбутнє нашої держави", – сказав народний депутат Олексій Гончаренко.

   "Сьогодні нас судять за те, що ми сказали, що відводити війська не можна, і ми бачимо вже півтора року, що цього категорично не можна робити. Але ще більше – що вибирати президентом чотириразового уклоніста, який ненавидить Україну і зневажає український народ, теж не можна було. Сьогодні ми могли би багато говорити про нашу конкретну справу. Але насправді сьогодні треба говорити про репресивно-тоталітарну машину, яку запустив Володимир Зеленський", – повідомила Федина.

  За її словами, саме Зеленський повернув Портнова в Україну. Саме він дозволив Медведчуку обратися у Верховну Раду, закривши проти нього кримінальну справу за державну зраду. Саме президент Зеленський сьогодні особисто відповідає за маховик розворотних репресій в Україні.

  "Ми сьогодні маємо владу, яка централізовано розпочала переслідування майданівців, ветеранів, волонтерів, чинних військовослужбовців та активістів. Так, сьогодні ми говоримо "Волю Андрію Антоненко, Юлії Кузьменко і Яні Дугарь!" Так, ми говоримо "Волю Стерненку", – закликала Федина.

  Судове засідання у справі проти Софії Федини та Марусі Звіробій-Біленської перенесли на 8 квітня, оскільки ні прокурори, ні потерпілий Володимир Зеленський у суді не з’явилися.

  Нагадаємо, народну депутатку та волонтерку звинувачують у погрозі Володимирові Зеленському. Нібито вони образливо висловилися на адресу президента і під час онлайн-трансляції занадто грубо відреагували на події щодо розведення українських військ на окремих ділянках тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. 

  Попередній матеріал
  Справа Стерненка: правозахисні організації заявляють про серйозні сумніви у справедливості судового розгляду
  Наступний матеріал
  Стали відомі імена військових, які загинули внаслідок пожежі на сході
  Loading...

  Президент проти активісток: як у Львові стартувало засідання суду і як це коментували Звіробій та Федина

  Суд над Фединою та Звіробій: участь у засіданні бере Петро Порошенко

  Зеленський проти Федини і Звіробій: чим завершилося перше судове засідання у Львові – включення