Навчання військових на Львівщині
Навчання військових на Львівщині 5 канал

Осліплення та маскування: видовищні змагання бійців, що пройшли АТО

На Яворівському полігоні армійці змагалися, хто краще з них свій підрозділ замаскує та захистить від використання ворогом хімічної зброї. За навчаннями спостерігали журналісти "5 каналу"

За легендою змагань, боєць у складі свого підрозділу відбиває наступ противника, який застосовує хімічну та радіоактивну зброю. Ще один етап завдань – маскування  за допомогою штучного диму.

"Осліплення противника димами і аерозольне маскування об’єктів, таких як тилові пункти управління, переправи наших військ. Тобто ми робимо аерозольні маскування дійсних і хибних об’єктів для того, щоб противника ввести в оману", – зазначає командир батальйону аерозольного маскування ЗСУ Сергій Карпінський.

Найшвидше розгорнути димову установку вдається військовому інженеру Сергію Миху. "У зоні АТО задимлювали артилерію – "Точки У", "Гради", – розповідає про свій досвід Сергій.

У змаганнях взяли участь близько сотні військовослужбовців. Як виявилося, всі вони воювали на сході і з такими завданнями вже зустрічалися під час бойових дій. Тому виконують все "на відмінно". Хто ж здобув звання найкращого полку та як власне проходили навчання – дивіться в сюжеті:

Марта Шикула, Євген Радіон, Львівська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Бук", "ОСА" та С-300: Як на Херсонщині відбувалися масштабні військові навчання ракетників – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"У вас є 30 секунд – треба падати": що зафіксували журналісти "5 каналу" на Світлодарській дузі
Наступний матеріал
"Час. Підсумки дня" – трансляція