Володимир Омелян

Омелян назвав вартість завершення будівництва "заморожених" запорізьких мостів – де братимуть гроші

Загальна кошторисна вартість всього проекту – 8,04 млрд гривень

У Мінінфраструктури розповіли, що проект "Будівництв про мостові переходи через Дніпро в Запоріжжя" рекомендований для забезпечення фінансування в 2019-2021 роках за рахунок коштів державного бюджету.

Відповідну інформацію у відповідь на запит нардепа Миколи Фролова надав глава відомства Володимир Омелян, інформує місцевий сайт 061.ua.

Він зазначив, що загальна кошторисна вартість всього проекту – 8,04 млрд гривень. Обсяг капітальних інвестицій на завершення автотранспортної магістралі станом на 1 січня 2018 роки (орієнтовно) становить 5,4 млрд гривень.

"Укравтодор" підготував і направив до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на розгляд цей державний інвестиційний проект. Міжвідомча комісія при Міністерстві відібрала проект і рекомендувала для забезпечення фінансування в 2019-2021 році за рахунок державних капітальних вкладень. Чи будуть виділені гроші і в якому обсязі, стане відомо після додаткового вивчення Кабміном.

Володимир Омелян також нагадав, що після виконання "Укравтодором" і Запорізькою ОДА зобов'язань, визначених Меморандумом (він був укладений між "Укравтодором", ОДА і мерією), а також після того, як буде вирішено питання щодо фінансування головного будівництва Запоріжжя, місцева міська рада має ініціювати розгляд на сесії питання про прийняття до комунальної власності цієї недобудови.

Відзначимо, в квітні минулого року ДАБІ України заборонила проводити будівельні роботи на цьому об'єкті. Причина – роботи, які виконувалися на спорудженні №4 (міст через старе русло Дніпра) не відповідали проекту.

Нагадаємо, на цій ділянці спочатку планували побудувати міст у вигляді так званої "лані, що біжить", проте потім мостобудівники вирішили, що металеву конструкцію, довжиною 340 метрів будуть насувати. Насування було завершене в лютому цього року. Однак у сам проект зміни так і не внесли, будівництво "заморозили".

Будівельні роботи на мостах можна буде почати тільки після того, як проектант – ДП "Укрдніпродор" – внесене коригування в проект.

Попередній матеріал
Глава "Укравтодору" повідомив, які дороги відремонтують до кінця року
Наступний матеріал
ЄБА каже про необхідність введення мораторія на підвищення залізничних тарифів в Україні

Співпраця європейських країн із Росією перекреслює майже всі санкції – експерт

Припинити автобусне сполучення з РФ запропонував заступник представника Порошенка в Криму

На черзі Запоріжжя: чотири людини отруїлися шаурмою

Омелян пояснив, що означатиме припинення залізничного сполучення із РФ

На Запоріжжі військовий виписав собі допомогу на 25 тис. гривень – що вирішив суд

Омелян пояснив, чому понад 90% вагонів "Укрзалізниці" на ладан дихають