Російські найманці, бойовики, окупанти
Російські найманці, бойовики, окупанти Twitter / Українська правда

Окупаційні війська в ОРДЛО перейшли у повну бойову готовність – ГУР Міноборони

Читайте по-русски
За даними розвідки, особовий склад бойових підрозділів окупантів було викликано з відпусток

Керівники російських окупаційних адміністрацій на Донбасі за вказівкою кремлівських кураторів продовжують формувати загрозу ескалації бойових дій. Таку заяву зробив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк.

"Із 20 травня за "розпорядженнями" ватажків квазіутворень з'єднання та частини 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) АК перебувають у повній бойовій готовності. Підрозділи інших військових формувань противника переведені на посилений режим несення служби", – зазначив він.

За інформацією Головного управління розвідки МОУ, особовий склад бойових підрозділів окупантів було викликано з відпусток. Також посилено передові підрозділи – зокрема чергові артилерійські підрозділи виведені на позиції. А резерви з'єднань і частин – виведені на полігони, отримують додатковий боєкомплект та пальне.

"Крім того, військові комісаріати здійснюють оповіщення приписного складу щодо їх прибуття у пункти збору, а у військових частинах російських окупаційних військ розгорнуто пункти прийому особового складу", – поінформував Гуцуляк.

Нагадаємо, в ГУР МО попереджали, що тисячі одиниць російської техніки стоять біля українського кордону.

Попередній матеріал
Зґвалтування в Кагарлику: підозрюваних поліцейських узяли під варту
Наступний матеріал
"Плівки Деркача": сім експослів США в Україні оприлюднили заяву
Loading...