Золоте-4
Золоте-4 5 канал

Окупанти безперервно обстрілюють Золоте-4: журналістів попросили покинути позиції

Читайте по-русски
Останній тиждень, після ротації у лавах супротивника, окупанти дають про себе знати щонайменше раз на годину

На Сході під вогнем знову Золоте-4, що на Луганщині. Вогонь триває від самого ранку вівторка. Свідками обстрілу стала і знімальна група "5 каналу".

Лінію оборони поблизу Золотого-4 окупанти починають обстрілювати від самого ранку вівторка. Армійці дозволяють знімальній групі "5 каналу" пройти на позицію, яка не під ворожим вогнем. Проте й тут невдовзі розпочинається обстріл.

"Тільки що з боку Михайлівки противник по нас відкрив вогонь. Під роздачу потрапили дві позиції. Противник працював із великокаліберного кулемета, ДШК або "Утьос", – звітує військовослужбовець Андрій.

Попри те, що до передових позицій армійців залишилося лише кількадесят метрів, журналісти не ризикнули туди йти. Довелося чекати, поки завершиться обстріл. Проте, що далі – то окупанти стають агресивніше.

"Вони вже підходять. Щільність посадки велика. Можуть підходити метрів до 100. Вони як почали в 2014-му, так і не можуть зупинитися. Я не знаю, будуть вони до вечора, або до завтрашнього вечора стріляти. Або до вечора 20-го року", – сміється Андрій.

Ворог припиняє вогонь за чверть години. Користуючись затишшям, ідемо на позиції, де щойно завершився бій. Вояки кажуть, обстріли на цій ділянці фронту – звична справа. Останній тиждень, після ротації у лавах супротивника, окупанти дають про себе знати щонайменше раз на годину.

"З стрілецької 12,7 мм луплять кожен день. Удень, уночі, вранці. Постійні обстріли. Думаю, найманці якісь. Думаю, наші "шахтарі" стільки не воювали б", – знизує плечима "Валентинович".

Про тих, хто воює на супротивному боці, боєць знає не з чуток. Сам він родом із Донеччини. Каже, не зміг змиритися із окупацією частини Батьківщини, тому підписав контракт зі Збройними силами.

"Мені було неприємно, що вони зазіхають на нашу територію. Я хочу, щоб мої діти жили у вільній країні, щоб не було війни", – каже "Валентинович".

Поки спілкуємося, окупанти знову відкривають вогонь. Армійці радять із метою безпеки покинути позиції.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
На Рівненщині випав град розміром з куряче яйце
Наступний матеріал
Відведення сил у Станиці Луганській – це крок до капітуляції, а не до миру, – Парубій
Loading...