Фото Адміністрація президента

"Окружною дорогою це не закінчується": Порошенко анонсував новий проект після відкриття траси "Одеса-Рені"

За його словами, далі можливе з’єднання з Молдовою, Румунією, Болгарією

На Одещині відкрили новозбудовану дорогу в обхід міста Рені і відремонтовану дорогу М15 "Одеса-Рені".

На відкритті був присутній Президент Петро Порошенко, інформує прес-служба Глави держави.

Порошенко наголосив, що так в цілому завершується "надзвичайно важливий проект – проект будівництва дороги "Одеса-Рені" та об'їзної дороги. Це транспортний коридор, який поєднує Одесу, Рені, кордон". За його словами, далі можливе з’єднання з Молдовою, Румунією, Болгарією.

"Звідси, з Рені починається Україна. Звідси туристи, які приїжджають, будуть дивитися (Україну – ред.)", – зауважив Президент, додавши, що в 2015-2016 роках до Одеси потрібно було їхати 7-8 годин, нині – 3-4 години.

"Всі бачать, що дорога – це розвиток туризму. Дорога – це розвиток малого та середнього бізнесу, розвиток регіонів і України", – сказав Порошенко. За його словами, якісна дорога сприятиме створенню нових робочих місць та інфраструктури, а також відкриє нові можливості для портів Ізмаїлу і Рені.

Президент відзначив також роль програми децентралізації, яка принесла гроші в територіальні громади.

"Окружною дорогою це не закінчується. Треба ремонтувати дороги і в місті. Для цього потрібні гроші. Децентралізація відкриває ці можливості. Так, ми і цю дорогу чекали довго, але можу наголосити, що в основному роботи були проведені в 2017-2018 роках і це безпрецедентний термін, коли за два роки побудована, відремонтована, модернізована дорога такої довжини", – наголосив Порошенко.

Фото Адміністрація президента

Президент зауважив, що нині до дорожнього будівництва залучаються кошти Європейського Союзу, які йдуть передусім на відновлення зруйнованої війною інфраструктури Донбасу, однак також виділяються гранти на будівництво доріг по всій Україні.

"55 млрд грн йде на будівництво доріг цього року. Дуже багато зроблено, але наголошую – ми з впевненістю дивимося і в майбутнє", – підкреслив Порошенко.

Глава держави також додав, що домовився з владою Болгарії та Румунії про визначення місця і побудови моста через Дунай, щоб скоротити відстань від Одеси до Румунії і Болгарії.

"Ми будемо розвивати туризм. Одеська область може вирватися в лідери за місцями для туризму, починаючи від Білгород-Дністровського вздовж узбережжя і завершуючи Рені, Ізмаїлом, Вілково і найкрасивішими місцями", – сказав Петро Порошенко.

Зазначимо, загальна протяжність дороги М15 "Одеса-Рені" – понад 306 км, вона була побудована у 40-50 роках ХХ століття. Роботи щодо облаштування дороги мають бути завершені до квітня.

Попередній матеріал
Ми не дамо Росії витіснити Україну з Причорномор’я, не допустимо окупації Азовського моря – Президент
Наступний матеріал
Поліцейському, який лупцював ногами активіста 9 лютого, обрали запобіжний захід

Розширена нарада з питань розвитку морегосподарського комплексу України – відео

Ми не дамо Росії витіснити Україну з Причорномор’я, не допустимо окупації Азовського моря – Президент

Порошенко пообіцяв, що підпише закон про зміни до Конституції

Президент розширив список експертів з питань державних таємниць

Виступ Президента України на інвестиційній конференції – відео

Любителі "легких політичних грошей" опинилися в безглуздому становищі через фейкові мітинги