Одіозну екс-чільницю Слов'янська Штепу лишили під вартою ще на 2 місяці

Двічі під час судового засідання Штепі "ставало зле", однак лікарі засвідчили – допомоги підозрювана не потребувала

Екс-меру Слов’янська Нелі Штепі продовжили арешт ще на два місяці. Відповідне рішення ухвалив Ленінський райсуд Харкова, передає "5 канал".

На засіданні у понеділок, 24 липня, Штепа скаржилась, що їй зле. Обвинуваченій двічі викликали "швидку допомогу". Вперше після доправлення в суд, вдруге – коли представники Феміди перебували у нарадчій кімнаті.

За твердженням лікарів, госпіталізації Штепа не потребувала.

Після оголошення ухвали колишнього міського голову Слов’янська доправили в СІЗО. Саме ж судове засідання перенесли на 9 серпня через неявку свідків.

Сторона захисту продовжує стверджувати про тиск з боку правоохоронних органів. Зокрема, адвокат Штепи Олександр Тананакін каже: "Увесь цей судовий процес відбувається під тиском з боку правоохоронних органів, які усіляко намагаються довести провину Нелі Ігорівни Штепи. Проте протягом трьох років вони цього зробити не можуть".

Більш того, Тананакін заявив, буцімто сторона обвинувачення перейшла до "фізичного знищення в умовах СІЗО".

Довідка: Заарештували чиновницю у липні 2014 року. Їй закидають посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також створення терористичної  організації. Йдеться про заклики Штепи до зміни кордонів України і сприяння псевдореферендумам про відокремлення Донецької області від України.
Як відомо, сама Штепа звинувачення відкидає і називає себе потерпілою.

Попередній матеріал
НАЗК знайшло порушення у фінансових звітах 5 політичних партій – Корчак
Наступний матеріал
Порошенко підписав закон про особливості вступу до ВНЗ на Донбасі
Loading...