Неля Штепа

Суд у справі одіозної Нелі Штепи: прокуратура зачитала обвинувальний акт

Екс-чільниці Слов'янська закидають посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також створення терористичної організації

Справу екс-мера Слов'янська Нелі Штепи вчетверте розпочали слухати по суті в Харкові. За три попередні роки змінилися вже три колегії суддів, нагадує "5 канал".

"Сьогодні, 7 червня, ми розпочали слухання справи по суті, прокуратура зачитала обвинувальний акт, який не змінився з попереднього разу, колегія суддів визначилася з порядком дослідження доказів", – розповіла представник обвинувачення Олена Кравченко.

Як відомо, під вартою колишня очільниця Слов'янська Штепа перебуває з липня 2014 року. Прокуратура звинувачує її у посяганні на територіальну цілісність України та створенні терористичного угруповання.

Штепі, зокрема, закидають публічні заклики до відокремлення Слов'янська від України і приєднання до Росії. Сама обвинувачена свою провину категорично спростовує.

"Прокурорам чудово відомо, що я відмовилась працювати на бойовиків, зняла прапор РФ з міської ради та у перший день захоплення міста Слов'янська бойовики мене захопили в полон. 81 день я була в полоні. Не розумію, у чому мене звинувачують", – каже Неля Штепа.

Допит Штепи по справі має відбутися наступного засідання – 22 червня.

Заарештували чиновницю у липні 2014 року. Їй закидають посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також створення терористичної  організації. Йдеться про заклики Штепи до зміни кордонів України і сприяння псевдореферендумам про відокремлення Донецької області від України.
Як відомо, сама Штепа звинувачення відкидає і називає себе потерпілою.

Попередній матеріал
Чому Україна досі торгує з країною-агресором
Наступний матеріал
Іллєнко: "Свободівці" не догматики, не ліві, і ми за координацією об'єднання націоналістичних сил

Сумнозвісну екс-чільницю Слов'янська Неллі Штепу залишили під вартою

Штепа: "Півсотні свідків можуть підтвердити, що я була в полоні бойовиків"

Справа Штепи: суд відмовив у допиті Тарути