Скріншот відео

Обурені забудовами одесити пікетують міськраду: чого вимагають

Кажуть, що інфраструктура мікрорайону не розрахована на таку велику кількість багатоповерхівок – їх там уже понад два десятки

Проти забудови Гагарінського плато неподалік туристичної Аркадії мітингують в Одесі.

Сотні людей вийшли під стіни міськради. Кажуть, що інфраструктура мікрорайону не розрахована на таку велику кількість багатоповерхівок – їх там уже понад два десятки. Спорудження нових лише збільшить кількість заторів на дорогах.

"Нам буквально 200 метрів проїхати, стоїмо в заторі по півгодини, на пляж ідеш – тебе тиснуть машини, з усіх боків сигналять, об'їжджають, куди ж там будувати більше, якщо немає ні шкіл, поки виходиш в Аркадію – приходиш на Привоз", – зазначає місцева мешканка Світлана Максимович.

Окрім цього, у мікрорайоні бракує дитсадків і шкіл. А ще для зведення нових будинків доведеться знищити три сотні дерев, нарікають містяни. Через це люди вимагали зустрічі з керівництвом міста, аби воно переглянуло детальний план території, адже, за їхньою інформацією, на Гагарінському плато планують звести ще щонайменше 30 багатоповерхівок.

"Буквально протягом двох годин було знищено на той момент 268 дерев, серед яких червонокнижні блакитні ялини, які, навіть якщо є документи на їхнє знесення, не можна вирубувати, а лише пересаджувати. Мінімальна норма зелених насаджень на жителя міста менша утричі, при такій позиції рубати дерева взагалі не можна", – пояснює громадська активістка Світлана Барсукова.

Утім, жоден із чиновників до людей так і не вийшов. Тож активісти залишили у мерії своє звернення, під яким підписалося більш як вісім сотень людей.

Попередній матеріал
Засідання Верховної Ради – відео
Наступний матеріал
Затримка "бейбі-боксів": в уряді пояснили, що робити новоспеченим батькам

В Одесі на СТО вибухнув газовий балон, під час гасіння постраждали рятувальники

Туристичний бум: чим Київ, Одеса та Ужгород приваблюють іноземних подорожувальників

У Кишиневі тисячі людей вимагали об'єднання Молдови та Румунії

В Одесі біля пляжного клубу пограбували автобус гурту "СКАЙ" – подробиці

В Одесі викрили банду, яка продавала зброю через інтернет

"Руде місто": в Одесі зареєстрували новий "рудоволосий" рекорд