Юрій Басюк
Юрій Басюк 5 канал

Обшуки на "Думська TV": ексклюзивний коментар директора телеканалу

Читайте по-русски
Працівників спочатку не пускали на робочі місяця, але згодом дозволили вхід

Національне антикорупційне бюро проводить обшуки на телеканалі "Думська TV" в Одесі. Слідчі дії тривають у приміщенні телеканалу на вулиці Канатній.

Керівництво каналу вважає обшуки політично вмотивованими і називає їх тиском на свободу слова.

"Уже третю годину проходить обшук на телеканалі "Думська TV", телеканал не може вести ефір і більше 90% співробітників не мають доступ до своїх робочих місць. На ефірі зараз дірка. Шукають документи, що пов'язані з якоюсь юридичною особою, яка не має стосунки до телеканалу "Думська TV"... На даний момент ні сервери, ні будь-яку техніку не вилучали і слідчі запевняють, що не будуть вилучати. Їх цікавлять тільки документи, але нині робота телеканалу заблокована", – говорить директор телеканалу Юрій Басюк. 

Водночас на офіційній сторінці НАБУ у Facebook пояснили, що обшуки проводять через ймовірні зловживання співробітниками облради. Зокрема, йдеться про продаж чиновниками нежилого приміщення одному з комерційних підприємств. Мовляв, документи цієї оборудки можуть знаходитись в офісі телеканалу, оскільки адреса Думской і підприємства співпадає.

Нагадаємо, співробітники каналу повідомили, що обшуки розпочалися близько 9:30. Працівників спочатку не пускали на робочі місяця, але згодом дозволили вхід, проте в деяких приміщення ще досі працюють детективи НАБУ.

Попередній матеріал
"Буду верещати, чіплятися за все": Кузьменко та її адвокат відмовляються покидати залу суду – включення
Наступний матеріал
Усі видатки поставлені на паузу – Федина про дефіцит у бюджеті
Loading...