НАБУ обшукує телеканал 'Думська TV'
НАБУ обшукує телеканал 'Думська TV' dumskaya.net

"Це помста за незалежну редакційну політику": у "ЄС" прокоментували обшуки у "Думська TV"

Читайте по-русски
Обшуки почалися після того, "як "Думська TV" активно висвітлював тему визнання директора НАБУ Артема Ситника винним у корупційному правопорушенні", наголошують у партії

Партія "Європейська солідарність" вважає обшуки на одеському телеканалі "Думская ТБ", які відбуваються зараз, прямим політичним тиском на незалежний телеканал. Про це повідомляється на сайті політсили.

"Товариш" Ленін свого часу писав, що держава у своїй суті є апаратом насилля. Але європейська практика доводить, що держава є апаратом справедливості. І ми сьогодні перебуваємо прямо на роздоріжжі, щоб піти ленінським шляхом", – кажуть у партії.

НАБУ, яке покликане боротися з корупцією в органах влади, займається тиском на засоби масової інформації, не допускає на роботу журналістів, чинить їм перешкоди в їхній журналістській діяльності, вилучає сервер і техніку приватного телеканалу, наголошують члени політсили.

"Це сталося після того, як "Думская ТБ" активно висвітлював тему визнання директора НАБУ Артема Ситника винним у корупційному правопорушенні. Ми вбачаємо в цьому пряму помсту за незалежну редакційну політику і критичні матеріали журналістів та авторів "Думская ТБ". Ми вважаємо, що це – перешкоджання журналістській діяльності та політичний тиск із бажанням позбутися незалежних або критичних до владних структур ЗМІ в Україні", – наголошують в "ЄС".

"Вимагаємо від Державного бюро розслідувань порушити справу щодо незаконних дій НАБУ, а від влади – негайно припинити практику знищення свободи слова в Україні. Влада має поважати демократичні цінності, українських журналістів – що б вони не писали і не говорили в рамках безпеки і законів України – та навчитися сприймати критику", – акцентують в "ЄС".

"Ми разом з українським суспільством не допустимо впровадження репресивних інструментів російського штибу проти незалежних ЗМІ в Україні", – зазначають члени політсили.

Повідомляється, що "ЄС" звернулася до представника ОБСЄ з приводу захисту свободи слова Арлема Дезіра, до відповідних структур Ради Європи, які стежать за дотриманням свободи слова в країнах, які підписали відповідні конвенції, із закликом негайно відреагувати на цю подію.

"Вважаємо, що нам треба визначитися – йдемо ми ленінським репресивним шляхом чи шляхом європейської справедливості, і в цьому зараз ключовий момент", – підсумували у партії.

Як повідомляв 5.ua, співробітники НАБУ проводять обшук у приміщенні телеканалу "Думська TV" на вулиці Канатній в Одесі. За словами співробітників телеканалу, обшук почався близько 9:30.

Попередній матеріал
США пригрозили "руйнівними" санкціями швейцарській компанії через будівництво "Північного потоку-2"
Наступний матеріал
Російські снайпери вбили українського бійця, прикриваючись дитиною – ЗСУ
Loading...