Різдвяна їжа для безпритульних
Різдвяна їжа для безпритульних 5 канал

"Обігріти, наче родина": у Житомирі на кутю та солодощі запросили безхатченків

Благодійники намагалися створити родинну атмосферу та бодай ненадовго подарувати нужденним відчуття власного дому

Кутя, гаряча юшка, м’ясне рагу та солодощі – у Житомирі благодійники організували Різдвяну вечерю для безхатченків. Свято вперше зорганізували у центрі обліку безпритульних, передає "5 канал".

Різдвяну акцію влаштували для кількох десятків людей, які не мають власного дому. До організації свята долучилися і релігійні громади.

Головною метою благодійників було не просто нагодувати й обігріти безпритульних, але й створити родинну атмосферу і подарувати частинку тепла тим, хто опинився в скруті.

"У мене божественний настрій. Для мене сьогодні – святий день. Люди там на вулиці нічого не бачать. Вони бачать підвали та під'їзди. З божою допомогою тут завжди всіх раді прийняти, подарувати людині добро та душевність", - каже учасниця заходу Cвітлана Рудольф.

"Ми намагаємося створити атмосферу сім'ї для людей, які багато років не відчували цієї атмосфери. І ми намагаємося у цьому центрі її створити. Я хотів би, щоб це був дім. Дім для багатьох, нехай і тимчасовий, але дім. Я дуже вдячний всім тим, хто приєднався", - зазначив голова правління ЖОГО " "Милосердя"Владислав Паламарчук. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: У Віфлеємі поставили особливий різдвяний вертеп

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Різдво на Софійській площі: хто завітає у центр Києва з автентичними колядками
Наступний матеріал
Знеструмлені будинки та "застиглі" авто: Китай накрили потужні снігопади
Loading...