Колядники з Бердичева
Колядники з Бердичева 5 канал

"Неймовірні за звучанням колядки": у Бердичеві хористи співають та на благодійність збирають

Студенти бердичівського коледжу щороку ходять колядувати. Кажуть: так і настрій собі святковий створюють і гроші на благодійність заробляють

Анна Ковальова колядує з хором не вперше. Каже, що співати різдвяних пісень з року в рік її спонукає заряд позитивної енергії. 

"Я маю дуже багато хорошої енергії, дарую її людям і отримую натомість. Мені дуже це подобається", – каже студентка.

Хористи, які вперше цього року заспівали колядок, зізнаються: цей проект додає впевненості та залучає до добрих українських традицій.

"Співаючи, ми ніби відтворюємо події, які були колись, адже раніше також ходили хатами колядувати. Відновлюємо традиції українського народу", – розповідає студент Богдан Беззубець.

"Українські колядки неймовірні за звучанням, гармонією, хоча здається, що коли їх співаєш – вони легкі. Мета наша – принести людям радість та задоволення", – додає студентка Олеся Євпак.

Більше про традиції колядування, Святого вечора та Різдва читайте на 5.UA вже цієї суботи, 6 січня.

Аби колядки лунали професійно, близько двох десятків студентів разом із викладачами на репетиції витратили не один вечір. В одному з найбільших трудових колективів Бердичева колядників чекають традиційно. Заради їхнього виступу в цехах тимчасово зупиняється робота.

"Тут прийшли, заспівали і відчуваєш, що Новий рік, Різдво. Це дуже приємно! Трошки сумно ми живемо, а хочеться, щоб такі свята були. Люди хочуть, аби і наяву, і в душі було веселіше", – ділиться враженнями працівниця фабрики Галина Росовецька.

Не минають колядники ані місцевої лікарні, ані ринку. Запевняють: не заради коштів, а заради позитивних емоцій.

"Колядка – це не просто пісня, це релігійна пісня. І важливо прищеплювати любов студентам до духовного, естетичного", – наголошує викладач педагогічного коледжу Наталя Ісмаїлова.

Зібрані під час колядування кошти студенти планують витратити на добрі справи. Зокрема, підтримати бійців АТО, а також організувати низку дитячих заходів власними силами. 


Юлія Моцна, Віталій Сінєльніков, Житомирська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: У Віфлеємі поставили особливий різдвяний вертеп

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Кришталева хвороба": 14-річний школяр потребує допомоги, аби підвестися з візка
Наступний матеріал
"Льодова історія": як львівські майстри з криги дух Різдва створюють
Loading...