Парк в Харкові
Парк в Харкові 5 канал

Нові атракціони встановили, а кредит не повернули: банк позивається до Харківського парку та метрополітену

Читайте по-русски
Кредит 9 років тому на реконструкцію парку Горького взяла міськрада

Нові атракціони встановили, а кредит не повернули. У Харкові банк позивається до міського парку та метрополітену з вимогами повернути 270 мільйонів гривень. 

Кредит 9 років тому на реконструкцію парку Горького взяла міськрада. Там розраховували, що погасять борг за 4 роки – за рахунок прибутків. Проте місце відпочинку виявилося неприбутковим. І кредит довелося сплачувати із бюджету міста. Через невиконання зобов'язань перед банком під загрозою опинилось заставне майно: зокрема, частина будівлі міськради, власність метрополітену і дитячі садки.

Представники парку просять суд призначити експертизу, яка вирішить, що робити з боргом. Водночас Харківський метрополітен, який є майновим поручителем, поштою надіслав зустрічний позов, бо вважає, що його договір поруки завершився вже давно і вони нічого не винні. Наступне засідання суд призначив на 30 листопада.

"Від Харківського метрополітену надійшов зустрічний позов про визнання поруки припиненою. Визнати припиненим договір поруки від 17.06. 2011 року, визнати припиненими солідарні зобов'язання КП "Харківський метрополітен" за кредитним договором", – сказала суддя господарського суду Харкова Ганна Сальнікова.

"Нами заявлялось клопотання про призначення економічної експертизи по справі 19 листопада 2020 року. Вважаю за доцільне подовжити строки судового засідання, оскільки справа дійсно складна і великий об'єм доказів, і великий об'єм клопотань по справі", – зауважив представник КП "Парк Горького" Андрій Тищенко.

"Був відзив, вони хочуть призначити експертизу щодо розрахунку та наявності заборгованості економічної. Усе це судом ще не розглядалось, буде розглянуто", – каже представник банку-позичальника Сергій Денисенко.

Попередній матеріал
В Одесі автокран протаранив маршрутку – щонайменше двоє людей постраждали
Наступний матеріал
За 4 дні в Україні оштрафували понад 2 тисячі людей за відсутність масок у громадських місцях
Loading...

Григоренко vs Жуков: суд у справі про перейменування проспекту перенесли – подробиці

В Україні кілька міст засипало першим снігом – фото

У Харкові суд скасував результати виборів до міськради

У Харкові на акцію протесту проти карантину вихідного дня вийшло близько тисячі людей – що вимагали

У Харкові чоловік, до якого прийшли з обшуком, погрожував підірвати гранатою себе і поліцейських

Без компенсацій та даху над головою: як на Харківщині виживають погорільці та коли отримають обіцяні гроші