Скріншот відео

Не зрадили присягу: як зустріли севастопольську бригаду тактичної авіації на новому місці дислокації

На площу військові виносять знамено підрозділу, з яким після захоплення Криму російськими військовими бійці вийшли з летовища Бельбек

З урочистостями зустріли 204-ту севастопольську бригаду тактичної авіації імені Покришкіна на Волині. Тепер місце дислокації авіаз'єднання – в Луцьку. Під час кримських подій у лютому 2014 року аеродром Бельбек захопили російські військові. Підрозділ не зрадив військову присягу і вийшов на материкову частину. Дотепер севастопольська бригада дислокувалася у Миколаєві.

Військових 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації урочисто зустрічають на головній площі Луцька. Діти тримають у руках повітряні кульки, квіти та малюнки для захисників.

"Це голуб, голуб миру. Він означає, що в нас є герої України, ті, що нас захищають", – ділиться школярка Вероніка Пилипюк.

На площу військові виносять знамено підрозділу. Саме з цим бойовим прапором після захоплення Криму російськими військовими командир 204-ї бригади Юлій Мамчур разом зі своїми підлеглими вийшов з летовища Бельбек.

Після виходу на материкову Україну підрозділ Юлія Мамчура перебазувався до Миколаєва.

"Хлопці – герої, тому що значна частина з них виходила в 2014 році з Криму. Покращення на 200%, бо якщо техніка не працювала і жоден літак не літав, а зараз значна кількість їх літає, то ви розумієте, яка робота була проведена особовим складом бригади", – каже заступник командира Микола Цвіцинський.

Після чотирьох років дислокації на півдні країни підрозділ вирішили перевести на луцький військовий аеродром, який не використовували з 2006-го року. Перший борт зі складу 204-ї бригади, навчально-бойовий літак Л-39 прилетів на Волинь з аеродрому Кульбакине, що в Миколаєві, ще наприкінці липня.

"Наша в/ч передислокувала в аеродром Миколаєва 50 літаків Міг-29. Зараз справність авіаційної техніки перевищує справність, яку ми мали на аеродромі Севастополь. Я задоволений тим, як розвиваються Збройні сили, як вони фінансуються. Звісно, хочеться, щоб було ще більше", – зазначає командир бригади Юлій Мамчур.

204-та бригада тактичної авіації від початку бойових дій на сході країни бере участь у бойових діях. На передовій втратила двох своїх побратимів. Їхню пам'ять вшановують хвилиною мовчання.

"Багато з них були в АТО, продовжуємо нести службу, деякі звільняються вже на пенсію", – розповідає військовослужбовець Ігор Філіпов.

Ще частина військових 204-ї бригади перебуває в Миколаєві. Там триває підготовка до передислокації на луцький аеродром усіх літаків.

Олег Ткачук, "5 канал"

Дивіться також:

"Не просто фотки": в "Укроборонпромі" показали модернізований винищувач Мі-29 – ФОТО

МіГ-29
/
Міг-29
/
Міг-29
/
винищувачі МіГ-29
/
винищувачі МіГ-29
/
винищувачі МіГ-29
/
винищувачі МіГ-29
/
винищувачі МіГ-29
/
винищувачі МіГ-29
/
винищувачі МіГ-29
/
винищувачі МіГ-29
/
винищувачі МіГ-29
/
винищувачі МіГ-29
/
винищувачі МіГ-29
/

Попередній матеріал
"БлогПост": Битва антикорупційних титанів або чергова серія детективної історії протистояння НАБУ та САП
Наступний матеріал
Майстерність зацінили навіть армійці США: український десант миттєво взяв штаб противника на навчаннях у Німеччині

У Міноборони прокоментували фейки щодо військового параду в Києві

На полігоні ЗСУ випробували нову українську зброю: особливості військової техніки

Під керівництвом Великої Британії: у ВМС ЗСУ тривають підготовчі курси

У ЗСУ відреагували на фейкову інформацію про відправлення осінніх призовників у зону ООС

"Боротьба за живучість": у Навчальному центрі ВМС ЗСУ запрацював унікальний тренажер – ФОТО

Розкрадання в ЗСУ та підрив обороноздатності держави 2004-2017: засідання тимчасової слідчої комісії ВР – відео