МіГ-29МУ1, український винищувач
МіГ-29МУ1, український винищувач Укроборонпром

В Україні успішно модернізували винищувачі МіГ-29 – що вдосконалили

Завдяки двом турбореактивним двигунам літак може розвивати швидкість до 2450 км/год

Львівський авіаційно-ремонтний завод спільно з іншими підприємствами оборонної галузі успішно завершили модернізацію винищувачів МіГ-29 до рівня МіГ-29МУ1. Тепер ці машини посилять обороноздатність України. Про таке повідомляє прес-служба "Укроборонпрому". 

Як стало відомо, два бойових винищувачі вже передали безпосередньо до військової частини ЗСУ.

Серед нововведень – літаки пройшли капітальний ремонт, отримали більш потужну радіолокаційну станцію, яка дає можливість збільшити дальність виявлення повітряних цілей, а також систему супутникової навігації, інтегровану в бортовий радіонавігаційний комплекс.

Також було значно розширено можливості контролю і реєстрації функціональних параметрів технічного стану літака, двигуна і ряду бортових систем.

"Винищувач МіГ-29, як і Су-27, є основним бойовим літаком Повітряних Сил України. Багатофункціональність МіГ-29 дозволяє використовувати його для виконання задач протиповітряної оборони і для нанесення ударів по наземним цілям", – кажуть у прес-службі концерну.

Як відомо, завдяки двом турбореактивним двигунам з форсажною камерою, МіГ-29МУ1 може розвивати швидкість до 2450 км/год. До озброєння винищувача входить цілий спектр ракет типу "повітря-повітря" для ведення повітряного бою на малих та середніх відстанях, 30-мм автоматична гармата, бомби та блоки некерованих реактивних снарядів для ураження наземних цілей.

Також, як уже згадувалося, літак оснастили системою РЕБ, що призначена для індивідуального захисту літака від атак ворожих зенітно-ракетних комплексів та літаків.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Військові навчання на Полтавщині: як відбувалися "повітряні бої" на винищувачах Су-27 – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
Військові навчання Су-27

Попередній матеріал
Брифінг стосовно розірвання договорів Міноборони щодо будівництва казарм для ЗСУ – завершено
Наступний матеріал
На Черкащині хлопчик отримав численні опіки від ураження струмом: батьки просять небайдужих допомогти
Loading...