Малюнки для бійців АТО
Малюнки для бійців АТО 5 канал

"Не очікували на таке": як Харків масштабно збирав допомогу бійцям АТО

Коли наприкінці листопада в Харківському військкоматі узялися організувати акцію допомоги пораненим бійцям, там і самі не очікували, що відгукнеться на неї така велика кількість охочих. Долучилися не лише дорослі із дорослою й коштовною допомогою, а й школярі

Подарунки, зроблені власноруч, учні 28-ї школи вирішили вручити українським захисникам особисто.

"Це – обереги, ще в нас були браслети жовто-сині з джгутів. Ми їх робили для бійців із таким смислом, щоб у них були джгути, і вони могли розплести браслет. Це робиться швидко", – розповідає школярка Валерія Дорошева.

Пацієнту військового шпиталю Артему школярі подарували один з оберегів. Молодий боєць каже, що в нього від малечі є ще й лист. Планує прочитати, проте не перед камерою.

У шпиталі Артем понад тиждень. Сюди потрапив із Верхньоторецького, що на Донеччині. Там ворожий снайпер поцілив бійцеві в ногу. Після одужання чоловік планує забрати дитячі подарунки назад, на позиції.

"Звідти приїжджаєш, дивишся на життя, і ніби в інший світ потрапив. Так усе незвично, хоча пару місяців тому точно так само ходив", – зазначає військовий.

Акцію "Бажаю здоров'я" започаткували у військовому комісаріаті Харківщини. Зорганізували її до дня Збройних сил України. Привітати військових зголосилися чимало охочих.

"Ви самі бачите, що тепловізори достатньо дороговартісні, холодильники, бойлери, мікрохвильовки, чайники. Ми самі не сподівалися на такий результат. Найцікавіше, що дзвонять і зараз – ще один холодильник мають привезти, солодощі ще привезуть", – тішиться результатами акції заступник військового комісара Харківського обласного військового комісаріату Андрій Семенович.

Куди направлять допомогу – дізнайтеся в сюжеті:

Оксана Нечепоренко, В'ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Надсучасні навушники та чохли для гвинтівок: як виглядає допомога снайперу – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Перша зброя в руках: як молодь у Львові ази ведення бою опановувала
Наступний матеріал
Прем'єр: Освіта і медицина матимуть гідне фінансування
Loading...