Вишкіл для допризовників
Вишкіл для допризовників 5 канал

Перша зброя в руках: як молодь у Львові ази ведення бою опановувала

У Львові місцевий військкомат влаштував вишкіл для допризовників. Демобілізовані військовослужбовці вчили, як надавати першу медичну допомогу, як тримати зброю та діяти в разі бою

Хлопці вперше в житті стріляли зі справжньої зброї. "Сьогодні перший раз тримав зброю в руках, в екіпіровці побував уперше. Дуже цікаво – особливо для тих, хто не тримав ще зброї в руках, навіть не побував у новітній військовій екіпіровці", – ділиться враженнями 19-річний Роман Федьків. 

Та не зброєю єдиною. Старшокласників і студентів демобілізовані вояки із досвідом вчили надавати першу медичну допомогу і виносити поранених з поля бою. А ще – навчали азів тактики ведення бою.

"Кожен наш чоловік – це охоронець сім'ї, своїх сусідів, свого оточення, тому кожен зобов’язаний знати хоча б ази військової справи", – каже голова ГО "Союз ветеранів десанту" Сергій Сень.

Мета вишколу – продемонструвати юнакам, що армія – це не страшно.

"Аби потихеньку розпочинати відновлювати військовий обов’язок, розвивати військовий обов'язок у наших юнаків, які в майбутньому стануть і призовниками, і громадянами, котрі в необхідний період встануть на захист вітчизни", – сказав обласний військовий комісар Олександр Тищенко.

Такі патріотичні вишколи в майбутньому планують регулярно проводити у школах.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Вражаючий вишкіл на воді: як ЗСУ форсують водні перешкоди – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Просто ручний крук: улюбленець бійців АТО "Чіка" розважається на передовій на повну
Наступний матеріал
"Не очікували на таке": як Харків масштабно збирав допомогу бійцям АТО
Loading...