Золотий колос, Львів
Золотий колос, Львів Andriy.Moskalenko/Facebook

Натовп і хмільне: у Львові через порушення карантину закрили популярний паб

Читайте по-русски
На місце події приїхала поліція, однак заклад уже зачинили і людей там не було

У Львові один з місцевих пабів закрили через порушення карантину, щойно заклад відкрився. Фото, на якому добре видно, як десятки людей у пабі стоять поруч, оприлюднив у себе на Facebook заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Як стало відомо, йдеться про популярний заклад "Золотий колос".

"Так, це саме той момент – коли ти два тижні спільно з рестораторами виписуєш, узгоджуєш, тестуєш, а потім затверджуєш правила. Частина кафе та ресторанів, щоб відкритись за новим протоколом безпеки, вклали чи не останні свої кошти, частина навіть не змогла відкритись у перший день, бо не встигають забезпечити всі заходи безпеки. А тут ввечері натрапляєш на таке фото. Просто немає слів", – прокоментував Москаленко.

За його словами, на фото чітко зафіксовано порушення прийнятих на комісії ТЕБ і НС правил. Він додає:

"У протоколі чітко визначено – відповідальність несе керівник за дотримання правил. У даному випадку видно, що правила порушені… Правила написані не для того, що хтось у комісії ТЕБ і НС так захотів, а для того, щоб забезпечити безпеку для відвідувачів".

Згодом стало відомо, що міська комісія ТЕБ і НС ухвалила рішення про призупинення діяльності цього пабу. Про таке в коментарі ZAXID.NET повідомила очільниця міського штабу протидії коронавірусу Галина Слічна.

Вона додала, що ця ж комісія зможе відновити діяльність закладу, коли там буде виправлено всі порушення.

Ситуацію довкола "Золотого колосу" вивчає поліція, однак протокол про порушення карантину поки не виписали.

"Ввечері отримали виклик на "102", але коли наряд поліції приїхав на місце події, то заклад був зачиненим і людей там не було. Зараз правоохоронці проводять перевірку за цим фактом", – пояснила речниця поліції Світлана Добровольська.

Додамо, що штраф за порушення карантину для фізичних осіб становить від 17 тис. до 34 тис. грн, а для юридичних осіб – від 34 тис. до 170 тис. грн.

Читайте також: Без готівки та індивідуального меню: з'явився перелік вимог до роботи ресторанів і салонів краси

Попередній матеріал
Через пандемію коронавірусу у світі втричі зріс інтернет-трафік
Наступний матеріал
Суд обрав Януковичу запобіжний захід у справі про організацію злочинів на Майдані
Loading...