Школа
Школа 5 канал

"Наші школярі майже не хворіють": у Харкові вирішили ігнорувати рекомендації МОН щодо канікул

Читайте по-русски
Через COVID-19 у школах міста на дистанційне навчання відправили трохи більше ніж 80 класів

У Харківській міській раді вирішили проігнорувати рекомендації тимчасового очільника МОН Сергія Шкарлета щодо перенесення канікул на тиждень раніше, тож школярі підуть відпочивати з 21 жовтня.

Про таке заявила директорка Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко, передає KHARKIV Today.

За її словами, немає відповідної постанови Кабінету Міністрів, тож переносити осінні канікули в Харкові не планують.

"Це був наказ міністерства?.. Я би вам рекомендувала пофарбуватися в чорний, а вам – в білий. Якщо міністерство не може взяти на себе відповідальність і видати наказ... Дітей півтора місяця навчали, і почали закривати. Те, що стосується дітей, потрібно робити зважено і з розумом. Якщо буде наказ міністерства і постанова Кабміну, ми виконаємо цю постанову. Поки, крім коментарів у Telegram, що не є офіційною інформацією, ми нічого не отримували", – заявила Деменко.

Також вона додала, що школярі Харкова майже не хворіють на коронавірус. Наразі через COVID-19 у школах міста на дистанційне навчання відправили 82 класи (це менше ніж 2% усіх класів Харкова). Крім того, станом на понеділок, 12 жовтня, у школах були присутні 89% дітей.

Нагадаємо, раніше в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет повідомив, що Міносвіти надішле рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території) щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня включно, тобто дочасно. 

Тим часом Київ рекомендує школам розпочати осінні канікули з 21 жовтня, а повернутися за парти діти мають 29 жовтня. Про це повідомив очільник столиці Віталій Кличко. Водночас він додав: усе залежатиме від епідеміологічної ситуації. 

Попередній матеріал
У Таджикистані відбулися вибори президента – чинний очільник держави набрав понад 90% голосів
Наступний матеріал
В Одесі вчителька цькувала школярку за українську мову – її звільнили
Loading...