Прикордонник
Прикордонник dpsu.gov.ua

На в'їзд і виїзд в анексований Крим ввели обмеження – що саме зміниться

  Читайте по-русски
  Роботу КПВВ на адмінмежі з півостровом призупинено до 3 квітня

  Для запобігання поширенню в Україні хвороби COVID-19 уряд прийняв рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополь та виїзду з неї. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

  Розпорядженням Кабінету Міністрів № 291-р роботу КПВВ на адмінмежі з півостровом призупинено до 3 квітня, якщо не буде прийняте інше рішення.

  У цей період пропускатимуть:

  • На тимчасово окуповану територію Криму лише громадян України та членів їхніх сімей, місце проживання яких у встановленому законом порядку зареєстровано в АР Крим або Севастополі, а також їхні транспортні засоби, вантажі та інше майно.
  • Із Криму – громадян України, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано за межами АР Крим чи Севастополя, а також їхні транспортні засоби, вантажі та інше майно.
  • Також пропускатимуть осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв'язку з виконанням міжнародних зобов'язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з тимчасово окупованої території АРК і Севастополя, а також їхні транспортні засоби, вантажі та інше майно.

  Виїзд із тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополь інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням із Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

  Як повідомляв 5.UA, Рада ухвалила закон про штрафи за порушення умов карантину. Йдеться як про адміністративні штрафи, так і про кримінальну відповідальність залежно від порушення. 

  Нагадуємо, задля протидії поширенню коронавірусу уряд ухвалив тимчасово припинити міжміські пасажирські перевезення в Україні.

  Попередній матеріал
  Заступник генпрокурора Чумак написав заяву про відставку
  Наступний матеріал
  Верховна Рада йде на карантин, але не повністю – як працюватимуть депутати
  Loading...

  Цивілізований світ не визнав і не визнає анексії українського Криму – Порошенко

  "Крим – це Україна": Полк "Азов" провів акцію з фаєрами біля російського посольства – відео

  Суд окупантів у Криму арештував трьох кримських татар – що відомо

  Росія несе відповідальність за тисячі смертей, поранень і безперервне насильство на українському Донбасі – Держдеп США

  Окупанти знову влаштували обшуки в кримських татар у Бахчисараї – ОМОН не пускає адвоката

  Розслідувачі InformNapalm через соцмережі вийшли на нові докази причетності РФ до анексії Криму