Лікарня
Лікарня 5 канал

На передовій боротьби з COVID-19: тернопільські освітяни віддають свої зарплати медикам

Читайте по-русски
Спільними зусиллями педагогів удалося зібрати близько 2 млн грн

Віддай свою зарплату медикам. Тернопільські освітяни започаткували благодійну акцію – віддали одноденну зарплату на потреби лікарів, які борються з коронавірусом. Хто підтримав ініціативу і скільки зібрали грошей – дізнавалися журналісти "5 каналу".

Учителька української мови та літератури Оксана Кулянда працює у школі 35 років. Каже, хоч оплата праці педагогів ніколи не була великою, вирішила долучитися до благодійної акції та переказати свою одноденну зарплату на користь місцевих медиків.

"Це була ініціатива нашої освітянської міської профспілки. Ми прекрасно знаємо, розуміємо, що на сьогодні зарплата медичних працівників чи не найнижча у всій бюджетній сфері. Тим більше в сьогоднішніх умовах це є вкрай несправедливо", – каже Оксана Кулянда, вчителька української мови та літератури.

Учителі розуміють, що медики опинилися на передовій боротьби з коронавірусом і від них залежить життя хворих.

"Їхню працю треба оцінювати не тільки матеріально, а ще й морально підтримувати їх. Через те , що вони зараз на першому плані боротьби з цим вірусом", – говорить Любов Ярмакова, заступниця директора з адміністративно-господарської роботи.

До збору коштів долучилися вихователі дошкільних навчальних закладів та позашкільних установ. Участь в акції для педагогів міста була добровільною. Таким чином освітяни подякували медикам за їхню відповідальну працю.

"До нас доєдналися усі технічні працівники нашої школи. Фактично не залишилося жодної людини, яка була б осторонь. Ми всі до єдиного – а це більше ста працівників нашої школи, свою денну зарплату перерахували на допомогу медичним працівникам міста Тернополя", – розповідає Оксана Кулянда, вчителька української мови та літератури.

Долучилися до акції і батьки учнів, щоб показати дітям гарний приклад підтримки у складний час.

"Приклад, щоб вони творили добро, допомагали людям в складній ситуації. Так як наші лікарі зараз перебувають в зоні ризику кожного дня і на передовій. Звичайно їм потрібна допомога", – каже Ольга Дмитерко, мати учня 5 класу школи №4.

Спільними зусиллями тернопільських педагогів удалося зібрати близько 2 млн грн. Освітяни планують переказати гроші працівникам інфекційних відділень Тернополя, які працюють в осередку епідзаражень.

"Я щиро вам дякую за ту допомогу, і я думаю, що найбільше це тепло, це ваше людське ставлення, до тої ситуації, в якій сьогодні є медична галузь, воно заслуговує особливої пошани", – говорить Андрій Артимович, головний лікар Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні.

Медики обіцяють – щоб побороти вірус робитимуть усе, що від них залежить.

Леся Маньковська, Тернопіль, "5 канал"

Попередній матеріал
Як російські окупанти намагаються "випалити" бійців ЗСУ на фронтовому Приазов'ї – сюжет
Наступний матеріал
Свист ворожих куль та боєприпасів: що відбувається поблизу окупованого Слов'яносербська – репортаж
Loading...

Зеленський відвідав наметове містечко для хворих на COVID-19 у зоні ООС

За кордоном досі хворіють більше ніж 170 українців – МЗС

Шмигаль повідомив, коли Україна почне виходити з карантину – подробиці

Коронавірус на Буковині: що відомо про ситуацію в регіоні

В "Борисполі" приземлився літак ОАЕ з гуманітарною допомогою – подробиці

Понад 330 медиків заразилися коронавірусом – чільник МОЗ