Гімн 10-ї ОГШБр: на Луганщині гурт Kozak system знімає кліп – відео

Автор пісні – військовослужбовець Гліб Бабич

На Луганщині тривають зйомки кліпу гурту Kozak system. Приїхати на схід музикантам запропонували військові. Вони ж написали для них пісню "Подай зброю", яка згодом має стати гімном 10-ї гірсько-штурмової бригади ЗСУ. Подробиці – у Вікторії Ковальової.

У небі безпілотники, на полі БМП-1, однак ось тут поблизу Лисичанська українська армія не наступає й не відступає. А знімає музичний кліп. На імпровізованому знімальному майданчику гурт Kozak system. Нещодавно армійці відправили музикантам пісню свого побратима Гліба Бабича. Ті вирішили не лише її записати, а й спільно з військовими відзняти кліп.

Іван Леньо, лідер гурту Kozak system, каже: "Це наша війна, і разом з військовими ми також воюємо тільки на своєму фронті. І дуже часто ми, цивільні, нехтуємо тим, що не так часто їх відвідуємо. А для них це дуже важливо. Вони мають відчувати, що їхню роботу цінує суспільство". 

Автор пісні – військовослужбовець Гліб Бабич. Він – командир одного зі взводів 10-ї гірсько-штурмової бригади. Боєць став і режисером кліпу. Вірші і музику пише з дитинства.

"Хлопці дуже здорово зловили мелодію і текст. І просто ідеально виконали. Це вийшла така козача, молодецька пісня. Я очікував дуже доброго результату, але вийшло ще краще", – говорить Бабич.

Кліп армійці знімають власними силами. Оператор зйомок – Юрій Лелявський. Колишній прес-офіцер бригади зізнається: більш звичний до роботи в екстремальних умовах. Зйомки музичного відео для нього новий, проте цікавий досвід.

"Тут не треба людей заставляти, знаєте, як в кіно. Люди грають самі себе. Природний процес. Солдат показує солдата. Це історія. Колись через 100 років люди дивитимуться, яка вона була, війна", – каже оператор кліпу.

Презентувати кліп планують на початку травня. А пісню "Подай зброю" зробити гімном 10-ї гірсько-штурмової бригади.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – відео
Наступний матеріал
Билися шаблями та стріляли з мушкетів: на Черкащині реконструювали битву під Корсунем 1648 року

Повернення легенди: Шведський квартет АBBА записав нові пісні

Масове отруєння на Луганщині: 15 дітей госпіталізовано

На окупованій Луганщині припинене водопостачання

Співак Сергій Бабкін розповів, як дружина врятувала його від пияцтва

Троїцьке, найгарячіша точка Луганського напрямку: як починається ворожий "прихід"

Тримаються за стратегічну висоту: до яких провокацій вдаються найманці біля Станиці Луганської