відкриття заводу з виробництва штучного покриття для футбольних полів
відкриття заводу з виробництва штучного покриття для футбольних полів ffu.ua

На Київщині відкрили надсучасний завод з виробництва штучного покриття для футбольних полів – фото

Крім того, на підприємстві працюватиме окрема лінія каскадного типу з переробки використаних автомобільних та сільськогосподарських шин, на якій виготовлятиметься гумовий гранулят, що використовується для засипки штучних газонів, створення бігових доріжок, гумових матів

У суботу, 30 вересня, у Бориспільському районі Київської області відкрили перший в Україні вітчизняний завод із виробництва високотехнологічного штучного покриття для мультиспортивних майданчиків та професійних футбольних полів найвищого світового рівня. Про це повідомляє прес-служба "Федерації футболу України"(ФФУ).

Зазначено, що в церемонії відкриття надсучасного підприємства взяли участь президент ФФУ Андрій Павелко, віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко та голова Київської ОДА Олександр Горган.

"Реалізація масштабного проекту, яка відбулася без залучення бюджетних коштів та у максимально стислі терміни, стала можливою завдяки ініціативі ФФУ, підтримці ФІФА та УЄФА, а "Федерація футболу України" стала першою у світі національною футбольною асоціацією, що має власне підприємство такого типу", – йдеться в повідомленні.

Партнером ФФУ стала німецька компанія Polytan, яка з 1969 року є одним із світових лідерів у виготовленні штучних спортивних покриттів, а її продукція сертифікована ФІФА.

Відкриття заводу дало можливість створити більше ніж 50 нових робочих місць. А у разі подальшого успішного розвитку проекту та виходу підприємства на максимальну потужність, їх кількість зросте до більше ніж 120. Крім того, на новому підприємстві працюватиме окрема лінія каскадного типу з переробки використаних автомобільних та сільськогосподарських шин, на якій виготовлятиметься гумовий гранулят, що використовується для засипки штучних газонів, створення бігових доріжок, гумових матів. А переробка вторинної сировини позбавить міста, річки та звалища від зайвого сміття.

Першими якість продукції заводу випробували ті, для кого насамперед і створено виробництво, – діти.

Із дощем і запальними танцями: Порошенко побував на відкритті школи на Харківщині – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На виборчій дільниці в Каталонії невідомий влаштував стрілянину – 4 поранених
Наступний матеріал
"Ихтамнет": Росія заперечила присутність своїх військ в Білорусі після "Захід-2017"
Loading...

Під час Ліги чемпіонів фанат вибіг на поле, аби поцілувати бутси Мессі – відео

ГПУ повідомила про підозру чиновникам Фонду держмайна та "Херсонського суднобудівного заводу"

Пересувний та екологічний: на Дніпропетровщині відкрили новий асфальтобетонний завод

Не наздогнати: Україна виборола "золото" і "срібло" на Invictus Games

СБУ заборонила в'їзд в Україну відомим дайверам з Британії: яка причина

Поранений під Савур-Могилою ветеран АТО виборов для України першу медаль на Invictus Games