ГПУ argumentua.com

ГПУ повідомила про підозру чиновникам Фонду держмайна та "Херсонського суднобудівного заводу"

Посадовців звинувачують у підробці документів

ГПУ повідомила про підозру службовим особам Фонду державного майна України, керівникам ПАТ "Херсонський суднобудівний завод" та ДАХК "Чорноморський суднобудівний завод". Про це повідомляє управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

"У провадженні управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, перебуває кримінальне провадження, розпочате за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Фонду державного майна України, Міністерства промислової політики України, публічного акціонерного товариства "Херсонський суднобудівний завод" під час внесення змін, виконання та контролю за виконанням умов договору купівлі-продажу акцій державної акціонерної холдингової компанії "Чорноморський суднобудівний завод", за яким 90,25% акцій останнього придбало ПАТ "ХСЗ", – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що в умови договору купівлі-продажу пакета акцій ЧСЗ були включені інвестиційні зобов'язання: створення нових робочих місць, технічне переозброєння і розвиток суднобудівних потужностей на 49 млн грн, які не були виконані.

Однак згадані посадові особи 27 червня 2012 року, діючи за попередньою змовою, склали акт підсумкової перевірки, в який внесли завідомо неправдиві відомості, що інвестиційні зобов'язання були виконані.

Генпрокуратура повідомила про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. і ч. 1 ст. 366 КК України (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, вчинене за попередньою змовою групою осіб) трьом чиновникам ФДМУ, а також керівникам ХСЗ і ЧСЗ.

Максимальна санкція вказаної статті передбачає обмеження волі на строк до трьох років.

Наразі досудове розслідування триває.

Поклали край: Прокуратурою Києва затримано поліцейських, які грабували громадян на вокзалі

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Порошенко: Україна не збирається звертати увагу на заяви РФ щодо освітнього закону
Наступний матеріал
В Україні обіцяють створити понад мільйон нових робочих місць
Loading...

ГПУ побоюється, що Лавринович втече з України

Пересувний та екологічний: на Дніпропетровщині відкрили новий асфальтобетонний завод

Нардепу Довгому вручили підозру - прокуратура

Суд арештував майно та рахунки екс-чільника МВС Захарченка

"Фонд держмайна не спроможний": Данилюк розповів, як продаватимуться держпідприємства

Луценко про спецконфіскацію $200 млн Януковича і його оточення: "Собаки гавкають, а караван йде"