Зимовий однострій нового зразка для бійців АТО
Зимовий однострій нового зразка для бійців АТО 5 канал

На фронт відправили тисячі комплектів зимового однострою: що кажуть про одяг військові

Центр забезпечення тилу почав постачати зимовий одяг минулого тижня. Цього разу відправляли необхідне до 81-ї аеромобільної, 25-ї повітряно-десантної та 92-ї механізованої бригад

Тисячі комплектів зимового однострою вже відправили з Харкова на передову. Центр забезпечення тилу розпочав підготовку до зими – щодня тонни військового майна на десятках автомобілів вирушають на Донбас. Нині взуття та одяг отримували три бойові бригади.

Зимовий одяг, шапки та берці представник речової служби Костянтин Свиридов відбирає для військових 25-ї повітряно-десантної. Дозавантажує ще й комплекти термобілизни. Каже: "Солдати відгукуються про них дуже добре, набагато краще, ніж попередні комплекти. Утеплені всередині, фліс, розміри дуже зручні, облягаючі, дуже добре. Реально, набагато краще, ніж раніше було".

Зимову форму нового зразка українське військо отримало наприкінці 2016-го. Вітро-вологозахисні куртки та штани вже перевірені торішніми морозами. "Застосований новий утеплювач в цих штанах, який має комфортніший, зручний вигляд сам по собі, 100% поліестер. Резинки, які дають більш комфортні умови використання, що на верху штанів, що на утеплювачі – не мотузки, а резинки", – хизується начальник відділу забезпечення речовим майном 218-го центру забезпечення тилу ЗСУ Богдан Чупилко.

92-га механізована бригада утепленими одностроями майже забезпечена. На них чекають лише новобранці. Кажуть, під час нічних чергувань уже прохолодно. Начальник речового складу мехбригади Ігор Сорін ділиться враженнями:"Кофта реально тепла, класна. У зоні АТО всі задоволені – тепло, зручно. Це краще, ніж ходити в кітелі з підстібками, з курточкою, не треба на себе одягати багато всього. Термобілизна, зверху наш бушлатик вітровологозахисний і все – люди задоволені".

Центр забезпечення тилу почав постачати зимовий одяг минулого тижня. Сьогодні відправляють необхідне до 81-ї аеромобільної, 25-ї повітряно-десантної та 92-ї механізованої бригад. Бойове спорядження, пально-мастильні матеріали та форму звідси відправляють автоколонами та залізницею.

Нині склади тилової частини повністю завантажені комплектами зимової форми та взуття, але надовго все це тут не залишиться, вже до 30-го вересня всі підрозділи, які несуть службу в зоні АТО, мають бути повністю забезпечені зимовими комплектами.

Світлана Дашкевич, В'ячеслав Кузьменко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею на тему:

За стандартами НАТО та побажаннями бійців: як виглядає нова зимова форма ЗСУ – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Рева про скандальну заяву: "Покажіть, де я таке сказав"
Наступний матеріал
Путін у складі миротворців хоче "втюхати нам" російських військових – нардеп