Виборча дільниця
Виборча дільниця uiamp.org.ua

На фейковій дільниці на Сумщині "проголосували" майже 400 осіб

Читайте по-русски
В Офісі генпрокурора з'ясували причину створення фіктивної виборчої дільниці

На фейковій виборчій дільниці в селі Соснівка Сумської області встигли "проголосувати" 379 осіб. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

"Доки роботу самопроголошеної комісії не припинили співробітники поліції, участь у голосуванні взяло близько 379 осіб", – мовиться в повідомленні.

Наразі триває розслідування у кримінальному провадженні, а також встановлюються інші особи, які причетні до створення та роботи фейкової дільниці.

Нагадаємо, у Соснівці правоохоронці припинили роботу фейкової виборчої дільниці. Справжню – цього разу перенесли на край села, а там, де вибори відбувалися раніше, – шахраї розгорнули незаконну. Поставили кабінки, урни, власними силами надрукували бюлетені та навіть розіслали місцевим запрошення. Тож селяни за інерцією пішли голосувати у приміщення старої дільниці.

Також в Офісі генпрокурора з'ясували мотиви створення фіктивної дільниці. Зазначається, що окремі мешканці села не захотіли брати участь у добровільному об'єднанні громад, хоча Постановою уряду Соснівку включили до Попівської сільської ради, тому жителі села вирішили провести альтернативні вибори.

На фейковій дільниці виборцям видавали два бюлетені, у яких пропонували громадянам обрати голову сільської ради Соснівки та депутата Соснівської сільської ради. У фіктивних бюлетенях було лише по одній кандидатурі.

Нагадаємо, Україна заборонила в'їзд двом угорським високопосадовцям через агітацію на Закарпатті.

 

 

Попередній матеріал
На Чорнобильській АЕС зафіксували вже 40 випадків COVID-19 – що відомо
Наступний матеріал
В Україну поставлено 665 тис. доз вакцини проти грипу
Loading...