sfs.gov.ua

На Чернігівщині на кордоні митники ДФС затримали контрабандну тканину на 5,8 млн грн

Штраф становить 100% вартості товарів

Оперативна група Міжрегіональної митниці ДФС разом з працівниками Чернігівської митниці ДФС на митному посту "Нові Яриловичі" Чернігівської митниці припинила спробу незаконного переміщення тканини у великих обсягах. Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Вантаж переміщувався з Болгарії на адресу білоруської компанії з місцем вивантаження в Російській Федерації. Згідно з поданими товаросупровідними документами у вантажівці знаходився товар "тканина для одягу", "шторна тканина".

Було прийняте рішення про направлення транспортного засобу з вантажем для проведення митного огляду. "За його результатами виявлено не заявлений у товаросупровідних документах та не задекларований у встановленому порядку товар "тюль" у кількості понад 58 тисяч погонних метрів вагою майже 13 тис. кг. Товар вилучено на склад Чернігівської митниці. Попередня загальна вартість вилучених предметів правопорушення складає 5,8 млн грн", – йдеться в повідомленні.

За даним фактом стосовно перевізника (Республіка Молдова) складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 472 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу на винну особу в розмірі 100% вартості цих товарів з конфіскацією предметів правопорушення. Слід зазначити, що це не перший випадок виявлення в зоні діяльності Чернігівської митниці в транзитних вантажах незадекларованих товарів, зокрема, тканини.

Як повідомляв 5.ua, у новому потязі Київ–Перемишль польські митники зловили українських контрабандисток.

Попередній матеріал
У Миколаєві прощались з "дисциплінованим воїном", що загинув під Авдіївкою
Наступний матеріал
Перші підсумки: Гройсман розповів, як підвищення "мінімалки" вплинуло на економіку України
Loading...

Журналіст, який писав про контрабанду в "сірій зоні", пояснив, чому йому довелося виїхати за кордон

Незаконна контрабанда деревини триває попри заборону – Європейське представництво в Україні

Анаболіки на 1 мільйон: СБУ викрила міжнародний канал контрабанди стероїдів