Сергій Бостан
Сергій Бостан 5 канал

На Буковині затягують процес встановлення результатів виборів – представник "ЄС"

Читайте по-русски
На одній із дільниць Чернівців багато бюлетенів не мають печаток ДВК, що ставить під сумнів результати голосування, зазначив Бостан

Окремі політичні сили на Буковині намагаються затягнути процес встановлення результатів місцевих виборів, повідомив заступник голови Чернівецької міської організації партії "Європейська солідарність" Сергій Бостан. Про це він сказав в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

"Результат у більшості радах досі не встановлений. Політичні сили, які не долають 5-відсотковий бар'єр, намагаються зробити все, щоб затягнути процедуру встановлення результатів, процедуру підрахунку голосів. До того ж це відбувається як на рівні міста Чернівці, так і на рівні районів і області", – зазначив представник "ЄС".

За його словами, затягують процес встановлення результатів "Батьківщина", "Опозиційна платформа – За життя", "Партія Чернівчан" та "За майбутнє".

"По місту Чернівці більш як на 20 виборчих дільницях ТВК ухвалила рішення про перерахунок голосів. І буквально щойно стало відомо, що на одній з дільниць дуже багато бюлетенів не мають печаток ДВК, що ставить під сумнів результати голосування на цій дільниці", – наголосив Бостан.

Представник "ЄС" зазначив, що таких нюансів зараз виникає дуже багато: "Можливо, намагаються зірвати виборчий процес. Можливо, намагаються затягнути процес встановлення (результатів – ред.) у відведений термін, як це передбачено Виборчим кодексом", – сказав він.

"Відомо, що на ТВК чиниться тиск. Політичні партії намагаються замінити своїх представників і таким чином вплинути на те, що відбувається в процесі підрахунку голосів і встановлення результатів місцевих виборів", – підсумував Бостан.

Нагадаємо, найбільшу кількість депутатів у міськрадах обласних центрів матиме партія "Європейська солідарність".

Попередній матеріал
Четверо загиблих та п'ятнадцятеро постраждалих – що відомо про теракт у Відні – сюжет
Наступний матеріал
"Дайте нам спокій": підприємці вийшли на мітинг до ОП – чого вимагають
Loading...