Мистецька акція у Дніпрі
Мистецька акція у Дніпрі 5 канал

Мистецький протест у Дніпрі: чиновники хочуть закрити "Алею художників"

У міськраді кажуть, що художники незаконно займають територію у центрі міста

У Дніпрі півсотні митців влаштували акцію за назвою "Рамки для вільного мистецтва". У такий спосіб вони протестували проти рішення місцевих чиновників закрити вуличний вернісаж, передає "5 канал".

Учасники акції запевняють, що близько двох десятків років продавали свої власні роботи та сувеніри просто неба на так званій Алеї художників. Вулиця стала однієї із візитівок Дніпра - на зразок столичного Андріївського узвозу.

"Більшість художників, які виставляються тут, не мають освіти. Вони не можуть потрапити у салон. Це робиться для народу. А те, що продається, - треба для того, щоб придбати матеріали, фарби", - каже учасник акції Віктор Шомучко.

Мистецька акція у Дніпрі
Мистецька акція у Дніпрі5 канал

Натомість у Дніпровській міській раді наголошують, що митці незаконно займають територію і пропонують протестувальникам укласти договір оренди, за яким вони мають платити 61 гривню на місяць за квадратний метр займаної площі.

"Практично вся земля у місті є елементом благоустрою. Це і газон, і тратуар. Якщо людина займає цю територію з комерційною метою, вона повинна місту оплачувати за використання цієї території", - коментує в.о. директора КП "Благоустрій" Дніпровської міськради Сергій Мудрук. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Геній Антонова: які картини малював відомий авіаконструктор – фото

/
Картини Антонова
/
Картини Антонова
/
Картини Антонова
/
Картини Антонова
/
Картини Антонова
/
Картини Антонова
/
Картини Антонова

Попередній матеріал
Засідання Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності - завершено
Наступний матеріал
Найгарячіші ділянки фронту: в Міноборони розповіли про ситуацію в АТО
Loading...