Підготовка до See Breeze-2018
Підготовка до See Breeze-2018 5 канал

Морська авіація, ППО, стрільби з фрегата: видовищна підготовка бійців до "Sea Breeze-2018"

Відбити напад ворожих катерів та торпедувати підводний човен - за таким сценарієм відпрацьовували навички новобранці екіпажу фрегата "Гетьман Сагайдачний". Крім того у тренуваннях була задіяна і морська авіація

Вдосконалення навичок проводять у межах підготовки флагмана ВМС ЗСУ до українсько-американських навчань Sea Breeze. Вони заплановані на липень 2018-го. Як проходили навчання – стежили кореспонденти "5 каналу".

Спочатку перевірка роботи двигунів та газотурбін на великих швидкостях та виконання елементів тактичного маневрування. Далі - відбиття нападу ворожих катерів. Згодом - навчання з протиповітряної оборони спільно з морськими авіаторами та тренування новачків під час зльоту-посадки.

Палубний вертоліт Ка-27 понад 40-к разів здіймався у небо та повертався на борт. Далі екіпажі "Гетьмана Сагайдачного" та вертольоту Мі-14 спільно виявили та знищили підводний човен умовного противника штатним торпедним озброєнням.

Підготовка до See Breeze-2018
Підготовка до See Breeze-20185 канал

Уже на морському полігоні практичні стрільби з потужної корабельної гармати Ак-100. Артилерійський розрахунок фрегата уразив морську та берегову цілі.

Після виконання усіх завдань в морі корабель повернувся до рідної бази.

Підготовка до See Breeze-2018
Підготовка до See Breeze-20185 канал

"Вдалося підготувати новий екіпаж, укомплектувати, підготувати особовий склад. На даний час команда екіпажу готова до виконаня завдань за призначенням. Технічний стан корабля у задовільному стані, дозволяє виконувати завдання", - коментує перебіг навчань командир фрегата Денис Іванін.

Уже в липні на екіпаж фрегата чекає не менш важливе завдaння - участь в традиційних українсько-американських навчаннях серії Sea Breeze.

Підготовка до See Breeze-2018
Підготовка до See Breeze-20185 канал

Людмила Мисниченко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Україна і Туреччина провели у Чорному морі спільні військові навчання типу PASSEX: як то було

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Незвичне "Рандеву" на цвинтарі з Гариком Корогодським – відео
Наступний матеріал
"Не дай Боже, розв'яжуть війну": Лукашенко про загрозу входження Білорусі до складу іншої держави
Loading...