Вибори в Україні
Вибори в Україні Shutterstock

Місцеві вибори: в Кривому Розі виявили фальсифікації на користь кандидата від "Слуги народу" – ЗМІ

Читайте по-русски
Фальсифікації виявили під час перерахунку голосів, повідомляє джерело

Про розкриті і документально підтверджені факти масштабної фальсифікації повідомив учасник виборчої кампанії Костянтин Павлов, який посів на виборах криворізького міського голови третє місце. Про це інформує ua24.life.

"У Кривому Розі 294 виборчі дільниці. У Долгінцевському районі проведено перерахунок голосів на виборчій дільниці №121540 (вулиця Симонова 10, 81-а школа). Голова комісії – Дем'яненко Інна Анатоліївна – від кандидата на посаду міського голови Шевчика Д. В. "Слузі народу" Юрію Сові приписано 119 голосів. У першому протоколі комісії, підписаному головою і всіма членами, було зазначено, що він набрав 154 голоси. А при перерахунку з'ясувалося, що реально за бюлетенями – 35. Проголосувало всього на ділянці – 644 особи. Відсоток фальсифікацій порахуйте самі", – повідомив Костянтин Павлов.

"Стаття 158 ч. 2 прим. 3 Кримінального кодексу України – термін від 3-х до 7-ми років. Доказова база повна. Оригінал першого протоколу та оригінал уточненого протоколу. Сподіваюся, що прокуратура і поліція служитимуть не "слугам олігархів", а Закону. Поки – навіть не відкрита кримінальна справа. P.S. Ще раз – реально було 35. У протоколі "слузі" написали 154", – додав він.

Як повідомляє видання, в адміністративному суді Дніпра проводяться слухання за позовом до Саксаганської ТВК. До суду повинні були їхати представники виборчої комісії, однак зробити цього довго не могли. Невідомі "молоді люди спортивної статури, які приїхали з підтримкою "34-го каналу" і належить тому ж олігархові, що і Дмитро Шевчик, заблокували вихід для представників Саксаганської ТВК", пише видання.

Попередній матеріал
Науковці виявили новий симптом COVID-19, який проявляється на тілі
Наступний матеріал
З початку року гривня знецінилася на майже 20%: у НБУ назвали причину
Loading...