Самбір
Самбір Високий замок

Місто на Львівщині відмовилося посилювати карантинні обмеження

Читайте по-русски
Самбірська міська рада ухвалила рішення всупереч віднесенню Самбора до "червоної" зони карантину

Самбірська міська рада ухвалила рішення відмовитися посилювати карантин, повідомляє "Zaxid.net".

До посилення карантину у місті депутатів зобов'язала обласна комісія ТЕБ і НС, але виконувати її рішення вони відмовились.

Сесію міськради проходила в супроводі пікету десятків підприємців, які вимагали не обмежувати можливість жителям міста працювати.

Як зазначили депутати у своєму рішенні, віднесення Самбора до "червоної" зони карантину суперечить Конституції України. У підсумку міська рада дозволила працювати громадському транспорту та підприємцям – але тільки з дотриманням карантинних вимог.

Окрім цього, місцеві депутати закликали працівників поліції не виписувати штрафи підприємцям, які ігноруватимуть рішення державної комісії. Також нардепи ухвалили звернення до Володимира Зеленського, голів МОЗ та Львівської ОДА з вимогою скасувати віднесення Самбора до "червоної" зони карантину – на їхню думку, таке рішення держави не відповідає реальній ситуації із захворюваністю на коронавірус у місті.

Нагадаємо, раніше з'вився оновлений перелік карантинних зон. До "червоної" потрапили міста та райони із п'яти областей України

Попередній матеріал
Колишній коп: СБУ затримала організатора підпалу авто журналістки "Радіо Свобода"
Наступний матеріал
"Слуга" Верещук дала інтерв'ю секті, яка просуває "об'єднання слов'ян" під головуванням Путіна
Loading...