"Метінвест"
"Метінвест" фото Цензор.НЕТ

Меткомбінат ім. Ілліча продовжує постачати кисень до лікарень Маріуполя та Покровська

  Читайте по-русски
  За перші пів року 2021 р. медустанови міст отримали 344,5 т. рідкого і 122,4 тис. кубометрів газоподібного кисню

  Хоча епідемічна ситуація в Україні поліпшується, Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча продовжує поставляти в лікарні Маріуполя і Покровська кисень для пацієнтів, які досі лікуються від коронавірусу, повідомляє УНІАН з посиланням на пресслужбу "Метінвесту".

  Статистика свідчить, що кількість хворих COVID – 19 в Україні зменшується, проте сотні людей продовжують лікування, і багато з них потребують кисневої терапії, пише джерело. А тому меткомбінат ім. Ілліча продовжує регулярно поставляти кисень в лікарні Маріуполя і Покровська.

  Повідомляється, що за перші півроку 2021 р. медустанови міст отримали 344,5 т. рідкого і 122,4 тис. кубометрів газоподібного кисню. Велика його частина розподілена між лікарнями, які надають допомогу хворим на коронавірус.

  Джерело пише: у січні лікарням відвантажили 32,3 тис. кубометрів газоподібного кисню, у лютому – 15,14 тис. кубометрів. У березні, після підключення кріосистем, стартували поставки рідкого кисню: крім 23,3 тис. кубометрів газу, доставлено 17,9 т рідкого кисню. У квітні медустанови отримали 146,12 т рідкого і 23,3 тис. кубометрів газоподібного кисню, в травні – 124,12 т рідкого і 19,1 тис. кубометрів газоподібного, в червні – 56,24 т рідкого і 9,3 тис. кубометрів газоподібного кисню.

  "Фонд Ріната Ахметова спільно з групою "Метінвест" з початку поширення пандемії коронавірусу прийшли на допомогу системі охорони здоров'я, максимально швидко побудувавши кисневі станції і забезпечивши стабільну поставку кисню в медустанови. Пізніше біля лікарень ми встановили автоматизовані кріосистеми – такий підхід дозволив робити запаси рідкого кисню, замінивши практику щоденних поставок газу в балонах", – зазначила в. о. директора з персоналу та соціальних питань меткомбінату ім. Ілліча Групи "Метінвест" Олена Кондалова.

  Видання нагадує, що для безперебійної подачі кисню "Метінвест" закупив кріосистеми для маріупольських лікарень №1, 4 і 9, а також Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування. Нові системи зберігання та розподілу кисню вже встановлені та працюють.

  Попередній матеріал
  Генералу Павловському знову не обрали запобіжний захід: засідання перенесли
  Наступний матеріал
  Уряд розповів, що чекає Україну в разі відмови МВФ виділити черговий транш
  Теги:
  Loading...