"Мандруй Україною": як в Одесі отримати максимум задоволень за мінімальних витрат

5 канал
Літо наближається – відпустка не за горами. Як насолодитися пейзажами та ще й заощадити – "5 канал" розпочинає спецпроект "Мандруй Україною". Це серія сюжетів про відпочинок – не виїжджаючи за кордон

Журналісти "5-го" побували в різних куточках країни, щоб ви дізналися про найцікавіші місця – популярні або ті, де ще не ступала нога туриста. Перша серія – про Одесу. Чим ще відоме місто моря і як отримати максимум задоволень за мінімальних витрат – розповість кореспондент "5 каналу" Дмитро Долматов.

Одеса – місто контрастів. Якщо сюди ви приїхали з грошима – поради як провести відпустку вам не потрібні, якщо бюджет мінімальний – доведеться проявити кмітливість.

5 канал

Як заощадити в Одесі, краще за всіх знає один із найколоритніших екскурсоводів – Леонід Барац: "Люди кажуть, що неможливо зекономити в Одесі, але для того, щоб заощадити, досить просто бути нахабним. Досить підійти в будь-яке кафе, заклад і сказати "Я хочу поїсти зі знижкою. Що мені зробити? Я можу станцювати, заспівати, розповісти анекдот".

Від поради – до дії. Леонід намагатиметься на власному прикладі показати, як треба торгуватися в Одесі. Для цього він іде до найближчого фаст-фуду. Продавці спочатку ніяковіють, аж потім пропонують Леоніду затанцювати. Він не проти… І от їжа вже в руках. Звісно, це не гарантований спосіб сторгуватися, але спробувати можна.

Щодо розваг, найекономніший варіант – просто піти на море. Більшість пляжів – безкоштовні. Головне – знайти вільне місце. Для шанувальників музеїв та культурних програм у міськраді розробили так звану "картку туриста", яка допоможе заощадити на квитках.

"Придбавши цю картку, людина отримує дуже серйозні пільги і знижки. Вона зможе спланувати свій день таким чином, що, придбавши цю карту, зможе відвідати всі музеї, екскурсії, електрокари. Піти і отримати знижки в якихось ресторанах, кафе", – пояснює директор департаменту культури та туризму Одеської міськради Тетяна Маркова.

5 канал

Найбільший наплив туристів в Одесі очікують у липні, але за словами фахівців, місць у готелях уже обмаль.

Дмитро Долматов, Сергій Іщенко, "5 канал"

Попередній матеріал
"Світлі голови" України: як в НАНУ намагаються сприяти молодим науковцям та чому це не працює
Наступний матеріал
Крафтова історія, палац із привидом та квест просто неба: чому варто відвідати Ужгород
Loading...