Російські найманці, бойовики, окупанти
Російські найманці, бойовики, окупанти Twitter / Українська правда

Луганськ наразі контролюють перекинуті військові ЗС РФ та найманці приватної компанії – Тимчук

Подальший розвиток ситуації повністю залежить від рішення, яке приймуть у Кремлі – об'єднати фейкові "ЛНР" та "ДНР", примусово примирити Плотницького та Корнета, або ж змістити ватажка луганських терористів

До Луганська для стримування протистояння між ватажком терористичної "ЛНР" Ігорем Плотницьким та колишнім "главою МВС ЛНР" Ігорем Корнетом було введено підрозділ російської приватної військової компанії, що заздалегідь прибув військовим літаком із російського Алчевська. Про це повідомляє координатор спільноти "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

"Так само вчора через прикордонний пункт пропуску "Довжанський" з території РФ у Довжанськ (колишній Свердловськ) увійшла колонна з кількох десятків УРАЛів з особистим складом ЗС РФ, 20 БТР (деякі з гарматами на причепі). З 14:00 невеликими групами техніка та особисті сили перекидувались у бік Луганска", – пише Тимчук.

ОБСЄ показала військову колону, що увійшла до окупованого Луганська – фоторепортаж

Військова техніка в Луганську
/
Військова техніка в Луганську
Військова техніка в Луганську
/
Військова техніка в Луганську
Військова техніка в Луганську
/
Військова техніка в Луганську
Військова техніка в Луганську
/
Військова техніка в Луганську
Військова техніка в Луганську
/
Військова техніка в Луганську

За інформацією експертів ІС, більшість військовослужбовців "2 АК ЛНР" та представники інших силових відомств "ЛНР" у конфлікті підтримують Корнета, на бік якого також став "міністр державної безпеки ЛНР" Леонід Пасечнік, який також має істотний вплив на ситуацію (як уточнює нардеп, Корнет та Пасечнік – ставленики ФСБ РФ). У свою чергу, ставленики АП РФ (зокрема, і радника Путіна – Владислава Суркова), тобто Плотницький та його оточення, наразі "можуть розраховувати виключно на російських військовослужбовців і ПВК".

На тепер центр Луганська оточений російськими військами та представниками ПВК, які, за свідченнями ІС, мають наказ контролювати ситуацію та не допустити її загострення.

"Подальший розвиток ситуації повністю залежить від рішення, яке приймуть у Кремлі – "злиття" "ЛНР" з "ДНР" із єдиним центром управління в Донецьку, або відновлення статус кво з примусовим "примиренням" Плотницького та Корнета, або ж зміщення Плотницького, до якого в Москві також є багато претензій", – резюмує Тимчук.

Нагадаємо, напередодні колона військової техніки та кількадесят озброєних чоловіків у масках увійшли до окупованого Луганська. Цю інформацію підтверджують і спостерігачі ОБСЄ. Вони зафіксували військові вантажівки, бронетранспортери та зенітну установку.

Зі слів місцевих – невідомі військові без розпізнавальних знаків у Луганську з'явились ще вдень і перегородили вулиці. Таким чином відбувається розгортання конфлікту між кримінальними угрупованнями так званого голови "ЛНР" Ігоря Плотницького і "міністра внутрішніх справ ЛНР" Ігоря Корнета.

Попередній матеріал
Американська компанія продає Україні гранатомети
Наступний матеріал
На сході України знеструмлено 18 населених пунктів через негоду - ДСНС
Loading...