Олександр Куць

"Людина, яка рішуче іде в бій": Порошенко пояснив, чому призначив Куця на посаду голови Донецької ОДА

Президент також озвучив пріоритетні завдання новообраного очільника Донеччини

Новим головою Донецької обласної державної адміністрації став генерал СБУ Олександр Куць. Президент України Петро Порошенко представив його на новій посаді у Краматорську на Донеччині у п'ятницю, 22 червня.

"Олександр Іванович з перших днів війни також був добровольцем на фронті, тільки в складі бойових груп СБУ. Я, як Президент, можу засвідчити, коли вороги бояться Олександра Івановича – вони це роблять не дарма. Це людина, яка рішуче іде в бій, людина, яка має аналітичний склад розуму, людина, яка дуже добре відома на Донбасі", – заявив Порошенко.

Крім того, Президент назвав одне з пріоритетних завдань новообраного очільника Донеччини – це реорганізація КПП, що включає створення більш комфортної обстановки для перетину лінії розмежування і друге – боротьба з контрабандою.

Новообраний голова області Куць, зі свого боку, запевнив усіх, що зі своїми завданнями він намагатиметься справлятися.

"Буду максимально докладати зусилля для того, щоб Донецька область розвивалася якомога ефективно. Основними пріоритетами для нас таки залишається безпека, інформаційна безпеки, розвиток інфраструктури та економіки регіону. Це найголовніше. Ми розуміємо, що в регіоні зараз не просто, там тривають постійні бойові дії, пов'язані з російською агресією, в зв'язку з чим постійна співпраця з військовими, з командуванням ООС дасть нам змогу швидко продемонструвати мешканцям Донеччини ефективність цього регіону та його економічне зростання", – пояснив Куць.

Довідково: 41-річний генерал-майор СБУ Олександр Куць з 2015 до 2017 роки очолював управління спецслужби в Донецькій області. У серпні 2017 року він став керувати новоствореним Головним управлінням Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

Попередній матеріал
Новим очільником Донецької ОДА став генерал СБУ
Наступний матеріал
У листі Януковича до Путіна було 6 аркушів: подробиці

Ворог минулої доби зосередився на Маріупольському напрямку: одного бійця ЗСУ поранено

30 ворожих обстрілів, є поранені: у штабі розповіли про гарячі точки на Донбасі

Окупанти застосували важке озброєння на Донбасі: троє бійців ООС поранені

Тимчук пояснив у чому небезпека "чеченського сценарію" від Путіна для України

Воїнам ООС вдалося знищити одну бойову машину ворога та п'ятьох окупантів минулої доби на Донбасі

Постійний поєдинок – з ворогом та рельефом: як тримає оборону Світлодарська дуга